ZMINA: Rebuilding. Друга хвиля заявок на міжнародні проєкти

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Mykhailo Glubokyi

international-projects-wave-ii_ua
ZMINA: Rebuilding. Друга хвиля заявок на міжнародні проєкти

Програма ZMINA: Rebuilding запускає другу хвилю прийому заявок на проєкти міжнародної співпраці. Партнерства мають включати, як мінімум, одну організацію з України та одну — з іншої країни «Креативної Європи».

Програма створена для підтримки культурних організацій та їх партнерів з країн «Креативної Європи», включаючи Україну, які реалізують масштабні та видимі проєкти співпраці. Мета таких проєктів — збільшити видимість української культури за кордоном та поширити досвід реалізації культурних ініціатив на міжнародному рівні, особливо при переосмисленні, відновленні та реконструкції громад.

Програма ZMINA: Rebuilding покликана підтримати проєкти, що присвячені переходу від воєнного часу до післявоєнної реконструкції, побудові бачення майбутнього, демонстрації стійкості культури в умовах війни і створенню основи для дискусій, експертної діяльності та поширення знань про післявоєнне відновлення та відбудови.

Брати участь у програмі можуть організації, які працюють у будь-якому культурному та креативному секторі  (образотворче та перформативне мистецтво, кінорежисура, література, міське культурне планування тощо).

Міжнародна співпраця має підвищити видимість українських митців, мисткинь та культурного продукту в інших країнах «Креативної Європи», а також підвищити авторитет та обізнаність про українські культурні та креативні організації в інших країнах. Така співпраця має привносити нові спільні перспективи в український та європейський культурні та креативні сектори.

Проєкти міжнародного співробітництва:

  • мають бути реалізовані насамперед за межами України, в одній чи декількох країнах Креативної Європи,
  • можуть бути продовженням існуючого українського проєкту (першої хвилі національних субгрантів);
  • повинні активно взаємодіяти з чітко визначеними спільнотами;
  • мають включати дискусії, що відбуваються в культурних чи інших осередках на тему «реконструкції»;
  • повинні включати масштабну подію відкриття (вернісаж, прем’єра, урочисте відкриття тощо);
  • мають включати демонстрацію за межами України (насамперед) та створення проєкту за кордоном (за бажання, але не обов’язково); демонстрація має відбуватися на високому рівні, бути значимою та залучати велику аудиторію безпосередньо або через ЗМІ, бажано сприяючи українській «культурній дипломатії».

Максимальна сума, загальний бюджет та порядок виплат:

  • Максимальна сума грантів для міжнародного проєкту становить 60 000 €;
  • Наявне фінансування першої хвилі міжнародних проєктів становить 600 000 €.

Дізнатися більше про програму можна за посиланням.


Важливі дати:


ZMINA: Rebuilding — це проєкт, який співфінансується програмою ЄС «Креативна Європа» в рамках спеціального конкурсу заявок на підтримку українських переселенців та українського культурного і креативного секторів. Проєкт є результатом співпраці між фондом ІЗОЛЯЦІЯ (Україна), мережею Trans Europe Halles (Швеція) та організацією Malý Berlín (Словаччина).


Останні публікації цього розділу:

Закупівля PPE (бронежилет/плитоноска + шолом) 17 комплектів

Тендер із надання послуг перевезення гуманітарної допомоги територіями Одеської, Миколаївської області та до міста Херсона.

Тендер на проведення кількісного дослідження потреб ромської громади

Тендер на офісні та складські приміщення м.Вінниця

Запит цінових пропозицій на послуги з бронювання протиударною плівкою вікон RFQ-UKR-00283199

Проведення оцінки приміщень в школах ПР 60