Запит на подання заявок “Створення центрів з надання послуг агроскаутингу”

Зафіксувати у Google календарі!


chemonics_logo
Запит на подання заявок “Створення центрів з надання послуг агроскаутингу”

«Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)», що реалізовується компанією Кімонікс Інтернешнл, запрошує подавати заявки на одержання субгранту для впровадження бізнес-моделі по функціонуванню центрів агроскаутингу для забезпечення комплексом послуг сільськогосподарських виробників (ММСП), спрямованих на оптимізацію аграрних технологій, підвищення продуктивності та якості плодоовочевої та ягідної продукції, підвищення професійного рівня знань і практичних навичок молодих фахівців профільних вищих навчальних закладів (ВНЗ) відповідно до потреб аграрного ринку. 

Проект АГРО планує надати субгранти відповідним та кваліфікованим українським недержавним організаціям, бізнес-асоціаціям та освітнім установам для сприяння економічному зростанню сільськогосподарських мікро, малих та середніх підприємств (ММСП) в секторі виробництва плодоовочевої та ягідної продукції шляхом створення умов для професійного розвитку практичних навиків молоді та налагодження сервісного консультаційного супроводу для сільськогосподарських виробників (ММСП).

Метою діяльності є впровадження бізнес-моделі по функціонуванню центрів агроскаутингу для забезпечення комплексом послуг сільськогосподарських виробників (ММСП), спрямованих на оптимізацію аграрних технологій, підвищення продуктивності та якості плодоовочевої та ягідної продукції, підвищення професійного рівня знань і практичних навичок молодих фахівців профільних вищих навчальних закладів (ВНЗ) відповідно до потреб аграрного ринку.

За рахунок субгрантів АГРО має намір підтримати створення та розвиток 2 (двох) центрів агроскаутингу у співпраці з профільними Вищими навчальними закладами для впровадження комплексу консультаційних та сервісних послуг, спрямованих на підтримку ефективності вирощування плодоовочевої та ягідної продукції, підвищення продуктивності шляхом використання ефективних інструментів моніторингу та прогнозування. Центри агроскаутингу поряд з наданням послуг з моніторингу та прогнозування виробничих процесів сільськогосподарських виробників сектору плодоовочівництва та ягідництва також навчатимуть студентів та молодих спеціалістів, які матимуть можливість отримати практичний досвід у агроскаутингу.

Проект АГРО проведе перед заявочний on-line семінар з 12.00 до 13.30 за місцевим часом 7 квітня 2021 р. Цей семінар дозволить прийнятним і зацікавленим заявникам задати питання стосовно ЗПЗ і отримати роз’яснення щодо заповнення аплікаційної форми. Зацікавлені заявники, які відповідають наведеним у Розділі III критеріям прийнятності та бажають взяти участь у цьому семінарі, повинні підтвердити свою участь, надіславши ім’я учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону не пізніше 18:00 за місцевим часом 6 квітня 2021 р. на адресу [email protected] з посиланням на RFA № 28. Підтверджуючи участь, будь ласка, повідомте, якщо учасник має які-небудь особливі потреби для доступу до місця проведення семінару. Витрати, пов’язані з відвіданням семінару, не відшкодовуватимуться.

Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) слід подавати в електронному форматі на нижчезазначену адресу електронної пошти з посиланням на RFA № 28. Заявки повинні бути подані не пізніше 18:00 за місцевим часом 26 квітня 2021 р.

Завантажити Запит на подання заявок (ЗПЗ) на одержання субгранту № 28.

Завантажити додатки.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на розробку регіональної програми модернізації систем теплопостачання населених пунктів Луганської області

Тендер на закупівлю медикаментів, товарів медичного призначення та товарів пов’язаних із забезпеченням інфекційного контролю

Конкурс з надання послуг з підготовки і друку дидактичних матеріалів про харчування школярів і гігієну харчування

МБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ" оголошує конкурс на закупівлю транспортних послуг

Конкурс з надання поліграфічних послуг з дизайну і друку тематичної настільної дитячої гри

Відкритий тендер на постачання послуги із створення короткометражного документального фільму