Запит на подання грантових заявок: Підтримка лізингу в Україні як важливого інструменту фінансування для відновлення і розвитку ММСП

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
FSR_Grants

Проєкт USAID «Реформування фінансового сектору» (FSR) оголошує конкурсний відбір пропозицій на отримання грантових коштів від фінансових установ для підтримки лізингу в Україні як важливого інструменту фінансування для відновлення і розвитку ММСП.

Очікується, що гранти, реалізовані за цим Запитом на подання грантових заявок (ЗПЗ), сприятимуть економічному зростанню шляхом досягнення наступних цілей:

1. Зробити лізинг більш доступним та корисним інструментом для ММСП для здійснення ними інвестицій в основні засоби, необхідні для збільшення продажів, експорту, створення робочих місць, а також для модернізації виробництва, підвищення ефективності та прибутковості.

2. Підвищити спроможність лізингових компаній залучати додаткове фінансування та/або розподіляти ризики за рахунок зовнішніх джерел з метою розширення доступу та зниження вартості лізингу для ММСП.

3. Розширити можливості надання лізингового фінансування ММСП.

4. Надати допомогу лізинговим компаніям у розробці продуктів та послуг для безпосередньої підтримки ММСП.

Щоб отримати більш детальну інформацію, будь ласка, прочитайте доданий Запит на подання грантових заявок RFA-FSR-003.

Додатки до цього Запиту можна завантажити за посиланням.

Дедлайни:

  • не пізніше 18:00, 15 грудня 2023 року – надіслати запитання щодо цього ЗПЗ на адресу електронної пошти: [email protected].
  • до 18 грудня 2023 року  зареєструватися на онлайн-cесію запитань і відповідей (за посиланням).
  • 19 грудня 2023 року з 14:00 до 15:30 за київським часом – онлайн-cесія запитань і відповідей.
  • не пізніше 23:59 за київським часом 31 січня 2024 року – кінцевий термін подання заявок та додатків до них на адресу електронної пошти: [email protected].

___________________________________________

Про Проєкт USAID «Реформування фінансового сектору»

Проєкт USAID «Реформування фінансового сектору» (FSR) – це п’ятирічна програма, яка підтримує довгострокові системні зміни в економіці України шляхом трансформації фінансового сектору у більш сучасний, добре функціонуючий, конкурентний ринок, який відповідає стандартам ЄС і міжнародним стандартам. Проєкт надаватиме технічну допомогу, гранти та підтримку закупівель своїм партнерам з державного та приватного секторів. Основними напрямами уваги є вдосконалення регулювання та нагляду за фінансовим ринком; зміцнення фінансової інфраструктури; поглиблення фінансового посередництва приватного сектора та розширення приватного фінансування; а також підвищення прозорості та комунікації щодо реформи фінансового сектора. Для отримання додаткової інформації про FSR та його діяльність відвідайте інформаційну сторінку FSR за адресою: http://fsr-ua.info/en/ та сторінку у Facebook за адресою: https://www.facebook.com/FSRproject/.

RFA-FSR-003

Q&A Session_RFA-FSR-003


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю послуг з оренди легкових автомобілів з водіями

Продовження конкурсу грантів для громадських організацій Закарпатської та Івано–Франківської області

Тендер: постачання супутникових телефонів для забезпечення телекомунікаційного зв’язку в зоні бойових дій та умовах блекауту

Програма USAID АГРО підтримає розвиток центрів агроскаутингу

Конкурс на надання ілюстраційних\дизайнериських послуг. Call for illustration\design services

Tендер на залучення експерта/експертки для проведення фасилітації та експертного супроводу в процесі розробки комунікаційної стратегії ГО «Молодіжна Платформа»