Запит для ОГС щодо потенційної співпраці з Фондом «Партнерство за сильну Україну»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Chemonics PFRU

Конкурс грант
Запит для ОГС щодо потенційної співпраці з Фондом «Партнерство за сильну Україну»

RFI-PFRU-1-2023

ЗАПИТ НА ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ВІД ОГС/НУО

щодо потенційного партнерства з ФПСУ щодо адміністрування грантових програм 

 1. МЕТА 

Фонд «Партнерство за сильну Україну» (ФПСУ) – це багаторічна програма за участю декількох донорів, яка надає підтримку у зміцненні стійкості українського уряду до російської агресії проти України та надає підтримку українським державним інституціям, громадянському суспільству та засобам масової інформації. Програма впроваджується управляючою компанією – Кімонікс Інтернешнл – і адмініструється Міністерством закордонних справ і справ Співдружності та розвитку Великобританії за додаткового урядового фінансування з боку інших держав, включаючи США, Канаду, Швецію, Швейцарію та Фінляндію.

Загальними цілями ФПСУ є:

 • Стале співробітництво в спільнотах та зв’язки між громадянами та державою Україна;
 • Збереження довіри до державних інституцій та виборних органів через надання ними ефективного, якнайшвидшого відновлення на звільнених територіях;
 • Оновлена Україна: громади більш згуртовані та готові до післявоєнної трансформації.

Український уряд є основним партнером ФПСУ, як на центральному, так і на місцевому рівнях політичного керівництва та адміністративного керівництва відповідних центральних, регіональних та місцевих урядових установ. Хоча Уряд і є основним партнером ФПСУ, ФПСУ не переказуватиме кошти урядові безпосередньо; натомість ФПСУ фінансуватиме проєкти від імені Уряду. Окрім того, ФПСУ взаємодіє з іншими основними партнерами, до числа яких входять громади, суб’єкти громадянського суспільства, НУО та приватний сектор. Продовжуючи діяльність з посилення стійкості, ФПСУ взаємодіятиме безпосередньо з одержувачами грантів, постачальниками, що надають товари і послуги на підтримку проєктів, і найважливішими партнерами-виконавцями і зацікавленими сторонами в проєктах.

Цей документ є запитом на отримання інформації від національних ОГС/НУО щодо потенційного партнерства з ФПСУ для адміністрування грантових програм ФПСУ у період до 31 грудня 2023 року в тематичних напрямках проєктів ФПСУ. Зверніть увагу, що адміністрування грантової програми передбачає оголошення конкурсів на отримання грантів за тематичними напрямками ФПСУ, прийом заявок на отримання грантів, організацію відбіркових комісій, доопрацювання попередньо відібраних пропозицій, підписання грантових угод, перевірку звітів одержувачів грантів та організацію виплат відповідно до попередньо визначених ключових досягнень, розвиток спроможності одержувачів грантів та моніторинг заходів програми.

Вся додаткова інформація, що запитується нижче щодо управління програмами грантів, стосується роботи НУО/ОГС, які безпосередньо видавали гранти іншим НУО/ОГС і супроводжували їх реалізацію. Випадки, коли НУО/ОГС самостійно реалізовували грант, отриманий від організації-донора, не є об’єктом цього запиту на отримання інформації.

До подачі заявок запрошуються ОГС/НУО, які мають відповідний досвід і відповідають наступним критеріям:

 • є офіційно і належним чином зареєстрованою неприбутковою організацією строком не менше трьох років (як НУО, благодійний фонд або інша форма організації громадянського суспільства, включаючи некомерційні та неурядові організації);
 • має досвід надання грантів іншим НУО/ОГС та управління грантовими програмами (принаймні, дві програми із загальною кількістю одержувачів грантів не менше 30);
 • має досвід реалізації проєктів або виконання контрактів на надання професійних послуг в області управління грантовими програмами із загальним бюджетом пулу грантових коштів від 250 000 доларів США;

Особливо заохочуються подаватися ОГС/НУО, які значно перевищують зазначені мінімальні критерії, зважаючи на значний обсяг грантових коштів, наявний у ПФСУ, який передаватиметься в адміністування.

2. НЕОБХІДНА ІНФОРМАЦІЯ 

Зацікавленим ОГС/НУО пропонується заповнити Анкету (Додаток 2) і Форму відбору партнерів Фонду (Додаток 3), додавши там, де це запитується, всю підтверджуючу документацію.

Відповіді на всі питання мають бути прямими і чіткими. Інформація, яка безпосередньо не відповідає на питання, тільки обмежить здатність позитивно оцінити відповідність ОГС/НУО вимогам Кімонікс/ФПСУ.

Всім ОГС/НУО, інформація про які, відповідає потребам програми ФПСУ (на основі критеріїв відбору, викладених в Додатку 3), а попередній досвід співставний із розмірами грантових програм, які будуть оголошуватися, буде направлений подальший запит пропозицій з управління програмою грантів, на який вони повинні будуть відповісти шляхом подачі розгорнутої заявки.

3. КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ІНФОРМАЦІЇ 

Всі заявки мають бути надіслані ФПСУ не пізніше 2 березня 2023 року, 18:00 години за Київським часом. 

4. МЕТОД ПОДАННЯ ІНФОРМАЦІЇ: 

Всі необхідні документи мають бути надіслані на ел. пошту [email protected]

із зазначенням теми листа

 «RFI-PFRU-1-2023_Запит на отримання інформації_назва НУО/ОГС»

5. Особливі примітки

 • Будуть розглядатися тільки електронні заявки, відправлені на вищевказану електронну пошту;
 • Оцінка організацій ґрунтуватиметься виключно на наданій інформації та поданих документах;
 • Заявки, отримані після кінцевого терміну подання заявок, не розглядатимуться;
 • Формат заявки не має змінюватися.
 • ФПСУ залишає за собою право не оголошувати жодного подальшого конкурсу з адміністрування грантових програм ФПСУ у зв’язку з цим Запитом про надання інформації.

Додаток 1: Критерії відбору

Надана організаціями інформація буде класифікована наступним чином:

Оцінка

Статус

Пояснення

10-40

Погано

Організація не відповідає мінімальним вимогам і не буде розглядатися для наступних етапів;

40-69

Задовільно

Організації необхідні покращення у певних сферах, щоб її можна було розглянути для наступного етапу;

70-89

Добре

Організація відповідає мінімальним вимогам і може бути розглянута на наступному етапі;

90-100

Відмінно

Організація відповідає всім вимогам та/або значно перевищує мінімальні вимоги;

 Додаток 2. Анкета

Додаток 3. Форма відбору партнерів Кімонікс


Останні публікації цього розділу:

Пакт оголошує тендер на надання послуг логістичної підтримки заходу

Тендер на придбання комп’ютерного обладнання

Забезпечення та виготовлення друкованої, сувенірної та іншої продукції в рамках заходів #КібербезпекаФінансів (REQ-KYI-24-0109)

Медіа-гранти для медійних громадських організацій

Закупівля модульних будівель для 4 прикордонних пунктів пропуску: Рава-Руська, Мамалига, Росошани, Старокозаче

Реєстрація на участь в квест-грі “У пошуках довгокрила”