Запрошення долучитись до глобального європейського дослідження POSSIBILISTS STUDY для соціальних підприємців та громадських діячів!

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


У_фБ
Запрошення долучитись до глобального європейського дослідження POSSIBILISTS STUDY для соціальних підприємців та громадських діячів!

Етенш змінотворцям! Запрошуємо долучитись до глобального європейського дослідження POSSIBILISTS STUDY для  соціальних підприємців та громадських діячів!

Опитування POSSIBILISTS STUDY проводиться кожні два роки з метою отримати наукову інформацію про життя, роботу та потреби молодих людей, які впливають на суспільні зміни. До участі запрошують молодих (16-35 років), зокрема соціальних підприємців та громадських діячів.

Дедлайн про заповнення анкети: 26 березня. Час: 15-25 хв.

Посилання на анкету дослідження – https://thepossibilists.org/study/

Цього року за дослідження в Україні відповідає громадська організація School of ME і запрошує всіх підприємців і громадських діячів долучитися до опитування, щоб сказати європейській спільноті інвесторів про наші потреби. Результати цього дослідження допомагають зрозуміти фондам, інвесторам та політикам, якої саме допомоги хочуть соціальні підприємці та громадські активісти: гранти, навчання, нетворкінг. 

Бенефіти для учасників дослідження:

Всі учасники отримують спеціальний список пропозицій і можливостей від партнерів ініціативи Google та SAP та членів Possibilists Alliance, включаючи запрошення подати заявку на стипендії – щомісячний кредит у розмірі 10 000 доларів США для Google AdWords для некомерційних організацій (застосовуються деякі правила), пропозиції приєднатися до інших стипендій, запрошення приєднатися до конференцій, ресурси знань тощо.

Спираючись на дані європейські організації створюють системні рішення, щоб в покращити умови для молоді, яка створює власні проєкти! У світі, а цьогоріч – ще й в Україні!

 


Останні публікації цього розділу:

Конкурс Фонду Абіліс на 2024р.

Гранти від Mercy Corps для підтримки аграрного сектору

Відкритий тендер на закупівлю оргтехніки

Тендер на ремонтні роботи в Запорізькій області

Тендер на постачання комп’ютерної та офісної техніки для потреб ГО «Проліска»

Запит цінових пропозицій на постачання обладнання для бригад швидкого реагування