Запрошення до участі у процесі закупівлі (Комплект меблів у дитячу кімнату; Пральна машина; Слуховий апарат; Мобільний телефон із аксесуарами; Комплект “Мойдодир”; Засоби реабілітації)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


фото на сайт
Запрошення до участі у процесі закупівлі (Комплект меблів у дитячу кімнату; Пральна машина; Слуховий апарат; Мобільний телефон із аксесуарами; Комплект “Мойдодир”; Засоби реабілітації)

ДАТА: 17 КВІТНЯ 2024 РОКУ

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ПРОЦЕСІ ЗАКУПІВЛІ: № RFQ 2024-080 НА УКЛАДАННЯ ДОГОВОРІВ ПОСТАЧАННЯ НЕСТАНДАРТНИХ НЕПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ В МЕЖАХ РЕАЛІЗАЦІЇ КОНТРАКТУ УВКБ ООН “КОМПЛЕКСНА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЗАХИСТУ ТА ЖИТЛА ДЛЯ ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ, РЕПАТРІАНТІВ ТА ЛЮДЕЙ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ВІЙНИ” (КОД КОНТРАКТУ 21141Y24M162685)

ДАТА ТА ЧАС ЗАКРИТТЯ: 25 КВІТНЯ 2024 РОКУ – 15:00 год.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЕТИЧНУ ПОВЕДІНКУ

Ні за яких обставин постачальник не повинен платити ГО «Проліска» або співробітнику ГО «Проліска» за подання пропозиції або за укладання Договору. До переліку належать будь-які подарунки, послуги, гостинність, тощо для співробітників. Зверніть увагу, що ГО «Проліска» радить своїм постачальникам не пропонувати співробітникам ГО «Проліска» жодних подарунків, послуг, гостинності тощо. Пам’ятайте, що в разі здійснення виплати або надання подарунків або послуг, буде негайне припинення дії Договору з постачальником, і постачальник буде дискваліфікований з усіх майбутніх процедур закупівель ГО «Проліска». Радимо ознайомитися з Кодексом поведінки постачальників ГО «Проліска», зокрема його статтями 18-21 про етичну поведінку.

ВАЖЛИВО: Фактом подання тендерної пропозиції Учасник підтверджує, що ознайомився та погоджується з Кодексом поведінки постачальників Громадської організації «Проліска»

ПЕРЕДМОВА ПРО ГО «ПРОЛІСКА»

ГО «Проліска» – некомерційна, неполітична гуманітарна організація, що з 2014 року надає всебічну допомогу та захист населенню, що постраждали від збройного конфлікту в Україні.

Більш детальну інформацію про ГО «Проліска» можна знайти на веб-сайті: https://proliska.org/.

  1. ПОТРЕБИ

ГО «Проліска» пропонує потенційним постачальникам надати тендерну пропозицію щодо постачання нестандартних непродовольчих товарів для виконання технічного завдання щодо реалізації індивідуальної допомоги в захисті (ІРА) для покращення ефективності та впливу послуг із захисту, захисту дітей та ведення справ, які надаються в межах реалізації контракту УВКБ ООН “Комплексна допомога у сфері захисту та житла для переміщених осіб, репатріантів та людей, які постраждали від війни” (код контракту 21141Y24M162685):

       Лот №1. Комплект меблів у дитячу кімнату;

       Лот №2. Пральна машина;

       Лот №3. Слуховий апарат;

       Лот №4. Мобільний телефон із аксесуарами;

       Лот №5. Комплект “Мойдодир”;

       Лот №6. Засоби реабілітації.

ГО «Проліска» повідомляє, що Ви можете подати свою тендерну пропозицію на всю закупівлю № RFQ 2024-080 або за окремим Лотом. ГО «Проліска» проведе оцінку для кожного Лота окремо. Будь ласка, зверніть увагу, що часткова пропозиція для будь-якого лота не буде прийнята.

ВАЖЛИВО:

Детальна інформація про кількість та технічні характеристики товарів наведені в Додатку А до цього документа. Додаток А містить інформацію за  (шістьма) Лотами.

 

Зазначте, будь ласка, в своїй пропозиції (Додаток А) наступну інформацію  щодо товарів за принципом «все включено»:

  • Валюта тендерної пропозиції та взаєморозрахунків – українська гривня;
  • Умови оплати: безготівкова форма;
  • Загальна вартість товару;
  • Доставку товарів за адресою, визначеною замовником (вказана в Додатку А), постачальник здійснює за власні кошти;
  • Фактом надання тендерної пропозиції учасники тендеру гарантують збереження своєї оголошеної ціни протягом проведення тендеру та до моменту поставки.

Граничний строк доставки товарів: до 14 календарних днів з дати укладання договору постачання товарів.

ВАЖЛИВО:

Фактом подачі тендерної пропозиції учасник закупівлі підтверджує, що виробники запропонованих ним товарів не включені до переліку міжнародних спонсорів війни відповідно до НАЗК України та запропоновані товари не вироблені у російській федерації та/або Республіці Білорусь.

 

Учасникам тендеру слід подавати запити на роз’яснення щодо цього тендеру електронною поштою на адресу [email protected]. Кінцевий термін надходження запитів – 25 квітня 2024 року до 12:00. Прохання до учасників тендеру структурувати свої питання лаконічно. Запитання телефоном до персоналу ГО «Проліска»  стосовно тендеру заборонено.

  1. ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ.

Ваша пропозиція (Додаток А, комерційна пропозиція або рахунок на оплату) повинна бути подана не пізніше 15:00 год. 25.04.2024 р. електронною поштою у форматі PDF, завірена підписом та печаткою (за наявності) та у форматі Excel на адресу [email protected].

Реєстраційна форма постачальника: Вам слід заповнити, підписати та надіслати разом з пропозицією Додаток В «Реєстраційна форма постачальника».

Кодекс поведінки постачальника ГО «Проліска»: Фактом подання своєї пропозиції, Ви підтверджуєте, що ознайомлені та погоджуєтесь з Кодексом поведінки постачальників (Додаток С).

Зазначте, будь ласка, в темі листа:  RFQ 2024-080 та назву Вашої компанії.

Звертаємо Вашу увагу: документи, що подаються учасником закупівлі, повинні бути належного рівня зображення та доступними до перегляду. Вважаються не наданими та під час розгляду пропозицій до уваги не прийматимуться такі документи, які не відкриваються або текст яких неможливо ідентифікувати.

Також учасники можуть надати свої тендерні пропозиції на паперовому носії, скориставшись послугами Укрпошти, Нової Пошти, кур`єрської доставки, або доставити конверт самостійно, опустивши його у поштову скриньку, розміщену при вході офісу ГО «Проліска», за адресою:

89421, Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Сторожниця, вул. Ужгородська, 43. На конвертах має бути чітко зазначена назва тендера та його номер, що зазначено нижче:

ОСОБІ, ВІДПОВІДАЛЬНІЙ ЗА ВІДКРИТТЯ КОНВЕРТІВ З ТЕНДЕРНИМИ ПРОПОЗИЦІЯМИ/ПРОПОЗИЦІЯМИ,  RFQ 2023-254

ГО «Проліска»

89421, Закарпатська область, Ужгородський р-н, с. Сторожниця, вул. Ужгородська, 43.

 

Тендерні пропозиції на паперовому носії, подані будь-яким іншим чином, не приймаються.

  1. ПРИЙНЯТТЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

ГО «Проліска», за наявності обґрунтовано виняткових обставин, може продовжити термін подання пропозицій учасників, повідомивши про це всіх учасників тендеру у письмовій формі. Продовження терміну може супроводжуватися зміною закупівельної документації, підготовленої ГО «Проліска» за власною ініціативою або у відповідь на роз’яснення, надіслані потенційним постачальником.

ГО «Проліска» залишає за собою право прийняти або скасувати всю закупівлю, або за окремим лотом на будь-якому етапі проведення процедури закупівлі.

Зверніть увагу, що  ГО «Проліска» не зобов’язана обрати будь-яку з компаній, які подають пропозиції, й у жодному разі не бере на себе зобов’язання щодо вибору компанії, яка пропонує найнижчу ціну. Крім того, Договір буде укладений з учасником закупівлі, пропозиція якого вважатиметься такою, що найбільш відповідає потребам, а також загальним принципам ГО «Проліска», зокрема економії та ефективності й найкращого співвідношення ціни і якості.

Учасники тендерного відбору повинні гарантувати збереження ціни та пропозиція повинна бути чинною щонайменше 30 днів. Після закриття тендеру учасники, які подали пропозиції, не мають права змінювати умови та ціни в пропозиції. З цієї причини радимо Вам ретельно підійти до підготовки пропозиції.

  1. УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ

ГО «Проліска» може укласти Договір з одним або декількома учасникам закупівлі. ГО «Проліска» залишає за собою право відтермінувати підписання Договору з переможцем (-цями) закупівлі на невизначений термін після оголошення результатів. Після укладення Договору, будь-яка сторона може розірвати Договір тільки через 10 робочих днів з дати повідомлення іншої сторони в письмовій формі або електронною поштою.

  1. ВАЛЮТА

Оплата за постачання товару за Договором, укладеним за результатами цієї закупівлі, буде оформлено у національній валюті України – гривня. Оплата здійснюватиметься згідно із загальними умовами договорів ГО «Проліска» у національній валюті України – гривня. Платежі будуть ініціюватися тільки після підтвердження зі сторони ГО «Проліска» успішного постачання товарів згідно з умовами Договору.

Вся необхідна інформація за посиланнями нижче:

Запрошення   

Додаток А      

Додаток В      

Кодекс поведінки постачальників ГО «Проліска» 

Щиро дякуємо за увагу.

Чекаємо на Ваші пропозиції!


Останні публікації цього розділу:

Запит пропозиції на закупівлю послуг зовнішнього аудиту проєкту

Тендер # RFP-4-J4A-05-2024 на надання послуг з архітектурного планування та інженерно-конструкторських послуг

Тендер на послуги з організації та проведення комплексного аналізу та формування методології визначення розмірів зборів та внесків

Запит на отримання цінової пропозиції на оснащення та послуги встановлення охоронно-пожежної системи

Конкурс на відбір надавача послуг зі створення документального фільму з метою зменшення стигми по відношенню до отримання послуг з психічного здоров’я

Відкритий тендер на закупівлю послуг супервізора/-ки психологів/-инь