Запрошення до участі у грантовому конкурсі щодо зміцнення інституційної спроможності бібліотек – Хабів цифрової освіти

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Olha Matiahina

Конкурс грант(1)
Запрошення до участі у грантовому конкурсі щодо зміцнення інституційної спроможності бібліотек – Хабів цифрової освіти

ПРООН запрошує некомерційні, громадські організації до участі у конкурсі «Зміцнення інституційної спроможності бібліотек – Хабів цифрової освіти для підвищення цифрової грамотності людей, особливо з вразливих груп і віддалених регіонів, для забезпечення доступу до державних електронних послуг».

Грантовий конкурс спрямований на проведення регіонального освітнього туру на підтримку існуючої мережі бібліотек – Хабів цифрової освіти, з метою розширення офлайн-доступу до набуття цифрових навичок вразливими групами населення, зокрема людьми старшого віку та людьми без власних пристроїв, що мають доступ до Інтернету.

Завдання цієї ініціативи включають:

 1. Навчання та підвищення кваліфікації бібліотекарів з цифрової грамотності та вміння навчати користувачів і користувачок бібліотек цифровим навичкам.
 2. Підвищення стійкості Хабів цифрової освіти шляхом розробки та поширення методичного посібника/інструкцій для ефективного бюрократичного документування такої бібліотечної діяльності та підвищення спроможності бібліотекарів перетворювати бібліотеки на Хаби цифрової освіти.
 3. Безпосереднє навчання представників уразливих груп цифровим навичкам, зокрема з метою підвищення вміння користуватися електронними державними послугами.
 4. Встановлення каналу зв’язку між Мінцифрою та цільовими групами для перевірки комунікаційних матеріалів, гіпотез реінжинірингу послуг та отримання зворотного зв’язку від одержувачів цифрових навичок.

Пропозиції повинні включати/відповідати таким вимогам:

 • Запропонований підхід має охоплювати всю територію України, яка перебуває під контролем уряду;
 • Процес має запропонувати комплексне рішення та загалом відповідати підходу, заснованому на правах людини (принципам «підзвітності», «участі та включеності», «рівності та недискримінації»), а також враховувати ґендерну рівність та рівноправність.

Враховуючи вищезазначені цілі, проєкт повинен включати такі елементи:

 • створення комплексного методичного посібника з трансформації типової публічної бібліотеки в Хаб цифрової освіти, який базуватиметься на результатах стратегічної сесії, проведеної за підтримки «Проєкту підтримки Дія» у грудні 2021 року (структура – у прикріплених файлах за посиланням), очікувана кількість сторінок – не менше 50;
 • проведення онлайн-тренінгу для тренерів для представників регіональних центрів підготовки бібліотекарів (РЦП) (по 2 з кожної з 24 областей);
 • надання експертної та організаційної підтримки навчанню бібліотекарів-координаторів Хабів цифрової освіти (щонайменше 120 осіб по всій Україні, з подальшим бажанням провести хоча б один захід з навчання цифрової грамотності). Обраний партнер з громадянського суспільства відповідатиме за організацію методичного, освітнього та інформаційного змісту цього етапу гранту, а «Проєкт підтримки Дія» бере на себе зобов’язання організувати логістику навчання координаторів Хабів;
 • надавати підтримку освітній діяльності підготовленими бібліотекарями у своїх Хабах (кожен Хаб повинен провести принаймні один захід);
 • створити і підтримувати зворотній зв’язок із координаторами Хабу і тими, хто проходить курс з навчання цифровим навичкам.

За результатами запропонованої ініціативи Хаби підвищать свій потенціал для освітньої діяльності у сфері цифрової грамотності та створення можливостей у сфері залучення та інклюзивної цифрової трансформації.

Усі відповідні заходи та активності необхідно завершити до 15 жовтня 2023 року, а максимальне співфінансування ПРООН не повинно перевищувати 48 000 доларів США.

Інструкції до подання заявок

Усі заявки повинні бути отримані ПРООН не пізніше 23:59 11 липня 2022 року. Будь ласка, не надсилайте вкладення розміром понад 10 Мб. Якщо вкладені файли перевищують цей розмір, розділіть архів на кілька частин по 10 Мб кожну і вкажіть відповідно в темі електронного листа (наприклад, «Заявка, частина 1 із X»).

Усі заявки та супровідні матеріали потрібно надсилати на [email protected] із зазначенням у темі листа «Проєкт підтримки Дія: CfP Розвиток Хабів цифрової освіти».

Детальна інформація щодо конкурсу, критеріїв відповідності та процесу відбору – за посиланням: https://www.undp.org/uk/ukraine/news/call-grant-proposals-under-digital-inclusive-accessible-support-digitalisation-public-services-ukraine-project 


Останні публікації цього розділу:

Конкурс Фонду Абіліс на 2024р.

Гранти від Mercy Corps для підтримки аграрного сектору

Відкритий тендер на закупівлю оргтехніки

Тендер на ремонтні роботи в Запорізькій області

Тендер на постачання комп’ютерної та офісної техніки для потреб ГО «Проліска»

Запит цінових пропозицій на постачання обладнання для бригад швидкого реагування