Закупівля послуг національних експертів(-ок) з Європейської соціальної хартії та соціально-економічних прав

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
oksana

Copy of SQ-Recruitment
Закупівля послуг національних експертів(-ок) з Європейської соціальної хартії та соціально-економічних прав

Проєкт Ради Європи «Посилення соціального захисту в Україні», що реалізується в межах Плану дій для України «Стійкість, відновлення та відбудова» на 2023-2026 роки, розпочинає тендерну процедуру для закупівлі послугнаціональних консультантів(-ток), які мають експертизу у сфері соціальних та економічних прав,  а також Європейської соціальної хартії у межах таких лотів:

Лот 1 

 

Національне соціально-орієнтоване законодавство, політики та практики на місцевому та регіональному рівнях; міжнародні документи, зокрема Європейська соціальна хартія (переглянута), практика Європейського комітету з соціальних прав та відповідна практика Європейського суду з прав людини, їх імплементація на національному рівні.

Лот 2

Посилення спроможності Міністерства соціальної політики України, Офісу Уповноваженого з прав людини та інших відповідних органів влади та громадських організацій для подання якісних національних та альтернативних звітів до Європейського комітету з соціальних прав, а також адвокація прийняття додаткових положень Європейської соціальної хартії та ратифікації Додаткового протоколу, що передбачає систему колективних скарг.

Лот 3

Розвиток спроможностей, заходи/кампанії з підвищення обізнаності, тренінги з соціальних прав людини та Європейської соціальної хартії в Україні, зокрема онлайн-тренінги та тренінги для тренерів, для різних аудиторій.

 

Орієнтовний період надання консультантських послуг: 10 травня 2023 року – 31 грудня 2024 року.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 10 квітня 2023 р. на електронну адресу: [email protected] із темою 2023/AO/26.

Детальніша інформація щодо тендеру: тут


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на отримання фінансової підтримки від УКУ для вступників на магістратуру

Укладання договору надання послуг перевезень

Укладання договорів постачання побутової техніки та принтеру

Запит на пропозицію щодо проєктування та будівництва високоенергетичної рентгенівської системи сканування потягів: Лот 1 - Залізнична станція Вадул-Сірет (Чернівецька область); Лот 2 - Залізнична станція Чоп (Закарпатська область)

Оголошується тендерна пропозиція на ментора/ку проєкту молодіжних центрів у громадській організації «Молодіжна Платформа»

Тендерна пропозиція про надання послуг організації заходу, а саме: проживання та харчування учасників заходу в м. Луцьк Волинської області на 2024 рік