Забезпечення та виготовлення брендованої, а також іншої продукції для проведення заходів в рамках Місяця платіжної безпеки

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
ProcurementFSR

тендер tender ntylth(2)
Забезпечення та виготовлення брендованої, а також іншої продукції для проведення заходів в рамках Місяця платіжної безпеки

Шановні Постачальники!

DAI Global LLC, виконавець Проєкту «Реформування фінансового сектору в Україні (FSR)», що фінансується USAID, проводить тендер на закупівлю послуг із забезпечення та виготовлення брендованої, а також іншої продукції для проведення освітніх заходів в рамках Місяця платіжної безпеки, та запрошує кваліфікованих постачальників подати свої цінові пропозиції.

Тендерний пакет документів:

REQ-KYI-23-0147 – Merch for NBU Payment Security Month_19.09.23

REQ-KYI-23-0147 – Merch for NBU Payment Security Month_19.09.23

Specification_Merch for NBU Payment Security Month_19.09.23

Запитання Ви можете надсилати до 15:00 за київським часом 25 вересня 2023 року на дану електронну адресу: [email protected]. Всі отримані запитання будуть зібрані, і відповіді на них будуть надіслані учасникам тендеру електронною поштою. 

Пропозиції мають бути подані до 18:00 за місцевим київським часом 02 жовтня 2023 року на адресу: [email protected]. Зверніть увагу, що пропозиції мають подаватися лише на цю електронну адресу ([email protected])!

Увага! Кінцевий термін та електронна адреса для запитань відрізняються від кінцевого терміну та електронної адреси для подання пропозицій!

Ці послуги підлягають звільненню від оподаткування ПДВ відповідно до основного контракту компанії «DAI» з USAID № 72012121C00002 зареєстрованим в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, реєстраційна картка № 5014 від 26.09.2022 р. Просимо в пропозиції підтвердити можливість здійснення оплати без ПДВ.

Будемо вдячні за Ваші пропозиції.

Команда закупівель проекту USAID «Реформування фінансового сектору»


Останні публікації цього розділу:

Послуги експерта/ки для надання консультаційних послуг в межах програми “Гендер у моїй громаді”

Конкурсні торги на закупівлю послуг з придбання, доставки та встановлення спортмайданчика на території КНП КМКНЛ «Соціотерапія»

Пакт шукає консультанта/ку з питань психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (MHPSS)

Запит на надання цінових пропозицій на постачання оптичної сортувальної машини

Розробка та реалізація загальнонаціональної кампанії з питань ментального здоров’я.

Тендер з проведення сесії стратегічного планування діяльності