Як стати «Кращим студентом України»?

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
vira.andriyuk

KSU
Як стати «Кращим студентом України»?

Плідна діяльність кожної людини
заслуговує на визнання та винагороду!

Десятки тисяч молодих українців у пошуках кращого життя виїжджають за кордон, у т.ч. для отримання освіти – і значна частина зовсім не збирається повертатися. На якісну освіту нашій державі, на жаль, не вистачає коштів. Однак, незважаючи ні на що, наші спудеї – найкращі. Демонструйте свою активність, розум, креатив і талант, беручи участь у Всеукраїнській конкурсній програмі «Кращий студент України».

Реєструйтеся!

ksu-2018

Щоб бути визнаним «Кращим студентом», потрібно достойно подолати 3 етапи   конкурсу: вишівський, регіональний і, врешті-решт, фінал, який проходитиме за   участі переможців/ниць регіональних змагань зі всієї країни. Проявити себе   можна у 10 номінаціях. Які це номінації й усі деталі про конкурс – читайте в   офіційному анонсі.

«Кращий студент України» – системна конкурсна програма, покликана виявити   та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді України як   авангарду розвитку українського суспільства. Проходить від вишівських,   регіональних до всеукраїнського етапу. Програма відбувається за   організаційного сприяння Міністерства освіти і науки України і підтримки   Міністерства молоді та спорту України.

Знаєте, що талановиті? Заслуговуєте на   визнання? Любите свою країну, тому   прагнете жити й працювати в Україні?

????????????????

Студреспубліка проводить конкурс у 10   номінаціях, які відображають прогресивні напрямки українського студентства та пропонує Вам узяти участь у одній чи навіть кількох номінаціях, аби показати свої вміння на всі 100%. Традиційні 8 номінацій конкурсу:

  • Кращий студент України (комплексна характеристика);
  • Кращий студент-аналітик України;
  • Кращий студент-громадський діяч України;
  • Кращий студент-дизайнер України;
  • Кращий студент-медійник України;
  • Кращий студент-науковець України;
  • Кращий студент-програміст України;
  • Кращий студент-спортсмен України.

2 нові номінації, поява яких викликана суспільним запитом на відзначення належних до них категорій молоді:

  • Кращий студент-підприємець України;
  • Кращий студент-профспілковий активіст України.

Долучитися дуже просто. Проходьте онлайн-реєстрацію, обирайте номінацію, в якій хочете змагатися, неодмінно вказуйте всі свої досягнення у цій царині, підтверджуючи їх своїми здобутками, нагородами, грамотами тощо. Якщо ж Ви хочете позмагатися у головній номінації – «Кращий студент України» в комплексній характеристиці – необхідно буде підготувати відеопрезентацію про себе і представити власний соціальний проект. Детально про все можна дізнатися у регіонального/ї координатора/ки по Вашому регіону.

«Учітеся, брати мої! Думайте, читайте», – говорив великий Тарас Григорович. І неодмінно демонструйте своєму регіону і всій Україні, що лише такі, як ви, молоді, активні, інтелектуальні та відповідальні, здатні добитися миру, прогресу, модернізації нашої країни. Творимо Україну майбутнього разом зі Студреспублікою! Плідна діяльність кожної людини заслуговує на визнання та винагороду!

За довідками звертатися: (044) 529-13-75. Із питань медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, [email protected].

Положення про КСУ
Регіональні координатори, дати та місця проведення «регіоналок» КСУ
Плакат КСУ
Фінал конкурсу «Кращий студент України-2016»

* * *

Організатори:  ВМГО «Студентська республіка», НДЛМ за підтримки Міністерства молоді та спорту України, оргпідтримки Міністерства освіти і науки України.
Партнери: компанія Impression, компанія JYSK, компанія MacCoffe, видавництво «Саміт-книга».


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю послуг організації та проведення літнього табору психологічної реабілітації

Оголошення про тендер: послуги друку

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення національного дослідження в Україні

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення фокус груп

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю та адресну доставку медикаментів та товарів медичного призначення для забезпечення реалізації проектів Організації

Конкурсні торги (тендер) на закупівлю готових меблевих виробів