Відкритий тендер на постачання послуги із створення короткометражного документального фільму

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тендер
Відкритий тендер на постачання послуги із створення короткометражного документального фільму

Громадська Організація «Кримськотатарський Ресурсний Центр» в рамках реалізації Угоди про реалізацію проекту «Поверніть мені мого тата!» між Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та ГО «Кримськотатарський Ресурсний Центр», оголошує відкритий тендер на постачання послуги.

Дата оголошення про тендер: 14 квітня 2021 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 28 квітня 2021 р.

Предметом тендеру є постачання послуги, а саме:

  1. Створення документального фільму хронометражем 15-20 хвилин про дітей політичних в’язнів, зниклих безвісти та загиблих за період окупації Криму на двох мовах (українська, англійська) та с субтитрами німецькою, арабською та турецькою мовами (переклад тексту на відповідні мови забезпечує ГО “Кримськотатарський Ресурсний Центр”).

Вимоги до виконавців

Для участі в тендері необхідно подати наступні документи:

  1. Синопсис фільму;
  2. Резюме автора з досвідом роботи та рекомендаціями;
  3. Витяг із єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців з зазначенням видів діяльності (для ФОП 3 група);
  4. Лист про відповідність (додається).

Критерії відбору постачальника послуги:

  1. Мінімум 3-5 років досвіду надання подібних послуг;
  2. Запропонований синопсис найкраще відповідатиме баченню організації;
  3. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою [email protected] до 26 квітня 2021 року, або за тел.+38 067 343 74 54.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуги.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 30 квітня 2021 року.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.


Останні публікації цього розділу:

Навчальний візит в громадські організації м. Івано-Франківська

Тендер на закупівлю послуг з оренди обладнання

Конкурс на виявлення виконавця послуг для постачання програмного забезпечення Asana для ДП “Медичні закупівлі України”

Підрядник з організації заходу

Набір на інноваційну програму для молоді UPSHIFT Україна

Запит на пропозиції: консультаційні послуги щодо інтеграції CRM-систем