Відкрито перший набір слухачів на онлайн-курс про дизайн-мислення для НУО

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Olga Milianovych

Ілюстрація новини на сайт_12-07
Відкрито перший набір слухачів на онлайн-курс про дизайн-мислення для НУО

Фонд Східна Європа відкриває набір слухачів нового онлайн-курсу «Дизайн-мислення та інновації для НУО». Навчання буде корисним громадським активістам. Під час курсу вони дізнаються, як застосувати цей метод для вирішення проблем, з якими працюють їхні організації. 

Ведучі курсу ‒ Світлана Хутка, докторка філософії, запрошена професорка Стенфорду і випускниця програми Фулбрайта, засновниця U.World Foundation – та Лілія Боровець, співзасновниця ГО «Про.Світ», випускниця програми Фулбрайта; навчалася за програмою з дизайн-мислення для освітян у d.school Stanford.

Окрім лекцій, практичних завдань та корисних матеріалів, учасники першого набору отримуватимуть зворотний зв’язок від однієї з експерток та зможуть якісно відпрацювати саме свої запити.

Тривалість навчання – один місяць. Перший потік розрахований лише на 20 місць. Тож запрошуємо заповнювати заявку до 26 липня та вчитися нового!

Подати заявку: тут.

Курс був розроблений у межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фонд Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу.


Останні публікації цього розділу:

Закупівля послуг будівництва та ремонту (продовження)

Запит на надання пропозиції REQ-KYV-22-0057 Закупівля послуг із проведення промоційної кампанії з метою підтримки бізнесу ветеранів України

Набір менті на Менторську програму 4.0

Тендер на закупівлю комп’ютерної, офісної та побутової техніки (RFQ# UCBI III-074-5-1)

Закупівля обладнання за грантом G-Kra-081 «Впровадження двовимірного маркування лікарських засобів»

Запит про надання цінових пропозицій на закупівлю морозильної камери для овочів та фруктів