Вiдкрито набір на тренінг-курс для практикуючих психологів та фахівців, що працюють з постраждалими від війни

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Юлія

Image A06
Вiдкрито набір на тренінг-курс для практикуючих психологів та фахівців, що працюють з постраждалими від війни
 
Оголошуємо набір на участь у тренінг-курсі для практикуючих психологів, працівників психологічних центрів, громадських та гуманітарних організацій, які працюють у сфері психологічного відновлення людей, що постраждали внаслідок військових дій.
 
Метою тренінг-курсу є надання учасникам знань та практичних навичок з психологічної підтримки, відновлення ментального здоров’я та запобігання загрозливих наслідків, спричинених війною, з подальшим повернення постраждалих осіб до мирного цивільного життя.
 
Тренінг-курс складається з двох чотириденних тренінгів, логічно поєднаних між собою. Освітній компонент першого тренінгу присвячений тематиці Психічного здоров’я та психосоціальної підтримки в надзвичайних ситуаціях за стандартами IASC. Він включає в себе стратегії, практики та методики, спрямовані на реабілітацію постраждалих громад та індивідів. Другий тренінг охоплює техніки Першої психологічної допомоги (ППД) та Кризової Інтервенції, спрямованих на допомогу особам у кризових ситуаціях.
 
Перший тренінг буде проходити з 07 по 10 липня 2022 року*, другий – з 21 по 24 липня 2022 року*. Обидва заходи відбудуться у місті Львів. Передбачається, що потенційні учасники/ці братимуть участь в обидвох тренінгах курсу.
 
Участь у тренінгах безкоштовна. При повній участі учасники забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією квитків на суму не більше 1000 грн. (за наявності оригіналів в обидві сторони).
 
Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням https://forms.gle/x3bdi8MMJp1GSEmE9 до 23:59 28 червня 2022.
Про результати відбору буде повідомлено до 30 червня на електронну адресу кандидата/ки.
За додатковими питаннями та коментарями звертайтеся, будь ласка, до координаторки проекту пані Яни за електронною адресою [email protected].
 
Тренінг-курс проводиться в рамках проєкту “Розбудова миру та подолання конфліктів в Україні – Крок вперед” за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (IFA) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.
– – – – – – – – – – – –
* Ми очікуємо, що у цей час можна буде проводити заходи без обмежень. У разі ускладнення ситуації в країні чи запровадження додаткових обмежень, тренінг-курс може бути перенесено на інші дати.
 


Останні публікації цього розділу:

Конкурс: Call for Applications for LEADx 2023, Tbilisi

Відкритий тендер із закупівлі послуг організаційної підтримки діяльності Робочих груп із громадської безпеки та соціальної згуртованості

Тендер на закупівлю послуг з організації таборів для дітей у Закарпатті на літо 2023 року

Запит на надання пропозиції RFP REQ-KRM-23-0022 - Закупівля хлібопекарського обладнання по гранту G-Kra-102 «Відродження хлібопекарської справи ПП Молчанова у м. Львові»

Навчання в Польщі та конкурс журналістських робіт у Берліні: стартує Жіноча академія репортерок

Тендер з постачання ремонтних автівок (RFQ 559) - переоголошення