Відкрито конкурс від ЄС для молодіжних центрів з усієї України по розвитку культури соціальних підприємств

Зафіксувати у Google календарі!


анкета-мц (1)
Відкрито конкурс від ЄС для молодіжних центрів з усієї України по розвитку культури соціальних підприємств

МІЖНАРОДНИЙ ПРОЄКТ ІЗ СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ МОЛОДІЖНОГО СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ПРАКТИЧНИХ НАВИЧОК УПРАВЛІННЯ КАР’ЄРОЮ В УКРАЇНІ, МОЛДОВІ, ГРУЗІЇ ТА ВІРМЕНІЇ ЗА ДОПОМОГОЮ ІННОВАЦІЙНОГО ПІДХОДУ ЗІ СТВОРЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ ШКІЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ (СШП)

Або просто #StudBizEU – це 2-річний проєкт, який реалізує українська освітня платформа School of ME це з метою навчати молодь соціальному підприємництву. Головна мета – створити культуру та практику запуску СП у закладах освіти та передати цей досвід у європейські країни!

Її допоможуть реалізувати її українські молодіжні центри, анкета для яких вже відкрита на сайті проєкту – https://schoolofme.me/studbiz-eu 

Для участі у проєкті буде відібрано 5 молодіжних центрів, які стануть хабами розвитку тематики соціального шкільного підприємництва у своїх регіонах, а також нашими партнерами.  

Обрані МЦ отримають:

 • доступ до ТоТ програми (2 представника), на якій ви разом зі шкільними кураторами створите програму для школярів та реалізуєте її;
 • можливість провести воркшопи для шкіл, обраних в проєкті;
 • можливість супроводжувати одну або декілька шкіл у процесі створення на їх базі 
 • діючого СШП;
 • наставництво від School of ME – (по 10 годин на кожен МЦ) для роботи з темою СШП;
 • гранти (по € 2 000 кожен).

Центри будуть обрані на конкурсній основі, враховуючи:

 • юридичний статус: не важливо, комунальний заклад чи ГО, але ваш МЦ має бути ТУТ;
 • розташування: ми хочемо створити у кожному регіоні хаб, тому якщо, наприклад, Поділля активно подаватиметься, у цьому регіоні буде складніший конкурс;
 • досвід та діяльність: тут без конкретних років вислуги, але хочеться бачити, що цікавого ви вже робили;
 • знання про соціальне та шкільне підприємництво: ОСЬ ТУТ ми підготували все для успішного закриття цього питання;
 • здатність продовжувати роботу з даною темою після завершення проекту: повірте, ви захочете це робити

В рамках цього конкурсу відкриваємо анкету на Програму для кураторів шкіл та тренерів (ТоТ), яка включатиме два навчальні модулі за участі експертів з Грузії, Німеччини, Вірменії та України (в офлайн та онлайн форматах). Більше деталей – в анкеті. 

ВАЖЛИВО: дедлайн подачі анкет – 13.12.2023, 23:59. У конкурсі можуть брати участь МЦ з усіх регіонів України. А будь-які питання можна писати на пошту [email protected].

School of ME – це команда, що вже займається розвитком усвідомленого підприємництва в Україні та модернізацією освіти. Цей та інші наші проєкти ми реалізовуємо за підтримки однодумців з України та світу.

Проєкт “Fostering Youth Social Entrepreneurship and Practical Career Management Skills in Ukraine, Moldova, Georgia and Armenia through the Innovative Social Student Companies (SSC) Approach” реалізується School of ME у партнерстві з ChildFund Deutschland за фінансової підтримки Європейського Союзу.

#EU4Youth #StrongerTogether #StudBiz


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю мобільних освітлювальних веж для громад-партнерів DAI «ГОВЕРЛА»

Запрошення до участі у тендері на укладення рамкового договору з надання послуг, пов’язаних із організацією та проведенням публічних заходів

Запрошення до участі у тендері на укладення рамкової угоди на надання послуг з обслуговування комп’ютерної мережі та офісної техніки

Запрошення до участі у тендері на укладення рамкової угоди на надання послуг неозброєної охорони в офісних приміщеннях (Одеса)

Закупівля засобів індивідуального захисту

Конкурс на розробку сайту та брендбуку для Громадської Організації “Клуб рибалок України - Юей Фішинг Клуб”