Відбір учасників на форум “Запобігання домашньому насиллю в Тернопільській громаді” триває

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Forum
Відбір учасників на форум “Запобігання домашньому насиллю в Тернопільській громаді” триває

Команда Центру розвитку ініціатив “ІнСорс” запрошує всіх зацікавлених взяти участь в одноденному форумі “Запобігання домашньому насиллю в Тернопільській громаді”.

До участі запрошуються представники(-ці) ОМС та владних інституцій, профільні служби та організації, які працюють із запобіганням домашньому насильству, психологи, соціальні представники, неурядові організації, громадські активісти, представники ЗМІ, волонтери та всіх зацікавлених в даній тематиці.

Дедлайн реєстрації на Форум: 21 березня 2023 року.

Дата та час проведення: 23 березня 2023 року 10:00-17:00.

Кількість місць обмежена.

Реєстрація за посиланням.

Місце проведення: готельно-ресторанний комплекс “Avalon Palace”, м. Тернопіль.

Учасники будуть забезпечені роздатковими матеріалами, обідом, кава-брейками.

Організатор заходу: Центр розвитку ініціатив “ІнСорс”

______________

Форум є частиною проєкту “Тернопільська громада: об’єднуємо зусилля для запобігання домашньому насильству”, який реалізовується громадською організацією “Центр розвитку ініціатив “ІнСорс”.

Форум відбувається у межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки уряду Канади. Думки, погляди та рекомендації, викладені на Форумі, належать авторам(-кам) і не обов’язково відображають офіційну політику чи позицію UNFPA, ГО «Інноваційні соціальні рішення» або уряду Канади.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс цінових пропозицій на закупівлю послуг з проведення зйомки та монтажу відео роликів про Гарячу лінію кризової підтримки

Кімонікс (ФПСУ) | Запрошення до ITT №PRFU-PAR-163 : Закупівля послуг з постачання та монтажу металопластикових конструкцій, включно з супутніми роботами

Конкурс 61-КС-23 Консультаційні послуги із забезпечення технічних та фінансових умов для ефективної реалізації адвокації виділення коштів з місцевих бюджетів для фінансування послуг з діагностики, лікування та медичного нагляду пацієнтів з ВІЛ та коінфекціями у 10 регіонах

Конкурс на закупівлю послуг з розробки та проведення промо кампанії

Громадська організація «Диканщина» оголошує відкритий тендер на закупівлю ремонтних робіт в Полтавській області (Диканська громада) «Улаштування площадки під скейт-майданчик»

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу