Відбір до проєкту з підвищення спроможності неурядових організацій у боротьбі з неінфекційними захворюваннями

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
olha233

WhatsApp Image 2024-04-30 at 14.42.03
Відбір до проєкту з підвищення спроможності неурядових організацій у боротьбі з неінфекційними захворюваннями

Шановні колеги!

Запрошуємо долучитися до можливості посилити спроможність вашої організації у сфері  профілактики та контролю неінфекційних (хронічних) захворювань (НІЗ). 

Проєкт FILTERED («Від ізольованості до синергії задля профілактики неінфекційних захворювань») реалізується ГО «Центр громадського представництва «Життя» спільно з БО «Благодійний фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» та за підтримки Європейського союзу.  На міжнародному рівні партнерами проєкту є Європейський Альянс з алкогольної політики (EUROCARE), Європейська мережа серця (EHN), Європейська коаліція Smoke Free Partnership (SFP) та Міжнародна молодіжна організація здоров’я (YHO). 

Проєкт впроваджується протягом 2024 — 2026 років та спрямований на посилення міжсекторальної співпраці та спільної адвокації, дій та підзвітності, промоції здоров’я на європейському та національному рівнях, зокрема в Україні, із залученням організацій громадянського суспільства, що спеціалізуються на адвокації та працюють або пов’язані зі сферою профілактики неінфекційних (хронічних) захворювань (НІЗ).

В Україні зусилля будуть спрямовані на розбудову мережі та підвищення спроможності неприбуткових організацій, які працюють у сфері контролю та профілактики неінфекційних захворювань. Зокрема проєкт передбачає навчання та менторську підтримку представників громадських організацій шляхом проведення тренінгів та обміну досвідом з метою передачі найкращих міжнародних політик у сфері громадського здоровʼя та адаптації їх до національних потреб.

Для участі у відборі до проєкту FILTERED необхідно заповнити опитувальну форму, яка відобразить ваш особистий досвід та потреби вашої організації у розвитку спроможностей подолання НІЗ. Будь ласка, зверніть увагу, що від вашої  організації ми просимо заповнити й подати опитувальну форму один раз. Участь у проєкті зможуть узяти кілька представників організації.

Кінцева дата заповнення: 26 травня, 23:59.

Опитувальна форма за посиланням: https://forms.gle/DiXqaghXMa34nt2A9

Щиро вдячні за зворотний зв’язок!

З повагою

Команда ГО «Життя»

Команда БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї»

 


Останні публікації цього розділу:

Закупівля «Аудиторські послуги»

Конкурс на надання послуг тьютора до МБФ "СЕЙВД"

REQ-KYI-24-0089 - Закупівля навчання з медіа права для ФГВ

Запрошення до участі у процесі закупівлі на укладання договорів про надання автотранспортних послуг з соціальних перевезень

Тендер на проведення поточного ремонту в приміщенні Молодіжного центру м. Хирів Самбірського району Львівської області

Тендер на закупівлю індивідуальних психологічних консультацій та консультацій групової терапії