USAID АГРО надасть 22,6 млн гривень співфінансування для проєктів з розвитку експортних можливостей для українських агропідприємств

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тренінги навчання команда
USAID АГРО надасть 22,6 млн гривень співфінансування для проєктів з розвитку експортних можливостей для українських агропідприємств

Програма USAID АГРО планує надати до 22 650 000 грн. співфінансування для трьох проєктів, що розширити доступ до міжнародних ринків для українських виробників продуктів харчування. 

АГРО, планує на конкурсній основі відібрати 3 (трьох) субреципієнтів, які візьмуть на себе організацію, супровід та комплексний розвиток торгівельних відносин/майданчиків для 3 та більше галузей харчової промисловості в щонайменше 2 міжнародних регіонах та/або 9 країнах світу, які є потенційними постійними партнерами з закупівлі української продукції харчової промисловості.

Програма АГРО заохочує пропозиції від українських недержавних підприємств (за виключенням фізичних осіб-підприємців), громадських організацій, бізнес-асоціацій для підтримки та посилення стійкості підприємств харчової промисловості, які мають експортоорієнтовані стратегії розвитку та є постійними експортерами.

Детальніше про можливі заходи в межах реалізації проєктів та вимоги до учасників дивіться за посиланням.

Метою діяльності є:

  • відновлювати та розвивати експортний потенціал української продукції з доданою вартістю
  • залучати українських переробних підприємств до організованих міжнародних ринків у цільових ланцюгах створення доданої вартості.

Повний опис технічного завдання та додатки дивіться за посиланням

Дедлайни: 

  • до 2  жовтня 2023 р. – зареєструватися для участі у передзаявочному онлайн-семінарі (електронна адреса: [email protected]
  • 3 жовтня 2023 р. АГРО проведе передзаявочний онлайн-семінар
  • не пізніше 18:00, 9 жовтня 2023 р. – подання запитань щодо участі у цьому конкурсі
  • не пізніше 18:00 за місцевим часом 18 жовтня 2023 р. – кінцевий термін подання заявок (технічна пропозиція, бюджет і супровідні документи). 

 У будь-якій кореспонденції щодо цього конкурсу прохання в темі листа вказувати його назву: ЗПЗ № 60 (Розширення доступу на міжнародні ринки українських агропідприємств).

MicrosoftTeams-image (28)


Останні публікації цього розділу:

Продовження тендеру із закупівлі ремонтних робіт для створення в територіальних підрозділах поліції “Зелених кімнат”

Конкурс на закупівлю послуг для друку

Тендер на проведення організації заходу

Тендер із закупівлі мобільних сцен та освітлювального обладнання

Тендер на оновлення онлайн-ресурсу

Постачальник послуг з розробки вебсайту