У U-LEAD презентували унікальну Мережу щодо створення безпекового простору в громаді. Як взяти участь у ній?

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Oksana Stelmakh

2085644b227129575343abe6c0b233e3
У U-LEAD презентували унікальну Мережу щодо створення безпекового простору в громаді. Як взяти участь у ній?

Розробити комплексну програму з організації безпеки громадам допоможуть експерти U-LEAD. До 30 квітня триває прийом заявок, а вже у вересні учасники продемонструють свої результати та здобутки.

У вівторок, 11 квітня на базі регіонального офісу “U-LEAD з Європою” у Дніпропетровській області відбулася презентація конкурсного відбору на участь у Мережі з обміну досвідом «Розробка Програми забезпечення безпекового простору громади» для громад з усієї України.

- Створення мереж з обміну досвідом стало брендом програми U-LEAD. Мережа з обміну – серія заходів, організованих для обмеженої кількості відібраних учасників (представників громад або команд громад), які в невеликій групі взаємодіють один з одним та обмінюються досвідом, працюючи над конкретним продуктом. В даному випадку учасники разом із експертами створюватимуть комплексні і системні рішення щодо безпеки територій громад. До війни вважалося, що організація безпеки – це функція держави, а самоврядування забезпечує вирішення невеликих господарських питань в цій сфері. Війна показала, що місцеве самоврядування має грати більш значну роль в організації безпекового простору в громаді, – підкреслив Максим Ткач, керівник регіонального офісу “U-LEAD з Європою” у Донецькій області, керівник робочої групи з громадської безпеки та цивільного захисту «U-LEAD з Європою».

Під час заходів Мережі представники ОМС за підтримки експертів проаналізують безпековий простір громади, визначать стейкхолдерів безпеки, зрозуміють напрями та шляхи пошуку ресурсів та напрацюють комплексну безпекову програму. Крім того, робота в мережі – це можливість ознайомитися з досвідом колег та поділитися власними практиками.

- До участі у Мережі буде відібрано 48 посадових осіб місцевого самоврядування – представники 24 територіальних громад з усіх областей. До складу команди необхідно включити фахівця і керівника, в чиїх посадових обов’язках є координація сфери безпеки в громаді та цивільного захисту, – розповіла Олена Тертишна, керівниця регіонального офісу “U-LEAD з Європою” у Дніпропетровській області.

За її словами учасники братимуть участь у трьох дводенних семінарах та матимуть індивідуальні консультації експертів національного рівня у сфері безпеки. Крім того, кожен учасник отримає smart-посібник, який допоможе краще орієнтуватися в матеріалі. По завершенню роботи Мережі громади-учасниці презентуватимуть свої програми.

Також спікери пояснили учасникам алгоритм заповнення заявки та підкреслили, що пріоритет при конкурсному відборі надається учасникам із громад з населенням до 50 тис. осіб. Крім того, одним із критеріїв перемоги у конкурсному відборі є висока вмотивованість учасників, готовність до детального аналізу ситуації та розробки програми забезпечення безпекового простору в громаді.

Нагадаємо, що заявку (http://surl.li/ghqvy) необхідно заповнити до 18:00 30 квітня 2023 року надіслати її на електронну адресу: [email protected], в темі повідомлення вказавши «Безпека/Назва громади та область».

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.


Останні публікації цього розділу:

Запит на отримання проектної пропозиції на послуги дизайну

Запит на отримання проектної пропозиції на послуги перекладу

Закупівля послуг зі страхування

Тендер на закупівлю послуг комунікаційного агентства для супроводу проєкту з навчання водійок муніципального транспорту

Конкурс на відбір постачальника з комплексних логістичних послуг

Конкурс пропозицій на постачання обладнання для МТ