Тренінг “Ефективна медіадіяльність на цінностях прав людини” в Запоріжжі

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Dinarko

69_main
Тренінг “Ефективна медіадіяльність на цінностях прав людини” в Запоріжжі

Програма розвитку ООН в Україні спільно з Національною спілкою журналістів України (НСЖУ) та Центром прав людини ZMINA запрошує головних редакторів, заступників головних редакторів та відповідальних секретарів ЗМІ Донецької, Луганської, Запорізької, Харківської, Херсонської та Дніпропетровської областей до участі в тренінговій програмі “Ефективна медіадіяльність на цінностях прав людини”.

Протягом двох днів учасники навчатимуться, як протидіяти мові ворожнечі в умовах конфлікту, дотримуватися прав людини в медіадіяльності та як ЗМІ можуть бути центрами медіації у своїй громаді. У межах тренінгу буде оприлюднено результати соціологічного дослідження, проведеного Фондом “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва в співпраці із Центром прав людини ZMINA, “Свобода слова та виклики для роботи журналістів в умовах збройного конфлікту в Україні”. Під час практичної частини тренінгу учасники навчатимуться використовувати сучасні цифрові технології для підвищення ефективності своїх медіамайданчиків.

Після проходження навчання учасникам, які активно впроваджуватимуть набуті навички, також буде запропоновано зробити навчальні візити Україною для вивчення кращих редакційних практик.

Коли? 28 – 29 листопада 2019 року.

Де? м. Запоріжжя.

Термін подання заявки: до 12 листопада.

Охочих узяти участь у навчанні просимо заповнити анкету за посиланням.

Участь у тренінговій програмі безкоштовна. Учасники, яких відібрали для навчання, отримають листа з підтвердженням від організаторів.

Тренінгова програма “Ефективна медіадіяльність на цінностях прав людини” започаткована в межах реалізації проєкту “Права людини для України”, що впроваджується ПРООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.


Останні публікації цього розділу:

Тендер щодо організації триденних тренінгів з адвокації в ОТГ в рамках програми

Тендер на надання комплексу послуг з розробки дизайну продукції

Конкурс на обрання постачальника з оренди приміщення під офіс

Конкурс з обрання нового складу Громадської ради при АРМА продовжено

Прийом пропозицій з розробки програмного забезпечення формування фінансової звітності

Тендер на закупівлю послуг конференц-сервісу НДІ