Тендерне оголошення (шоломи кулезахисні 28 одиниць)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
NewDruzhkivka

бізнес тренінг семінар менеджер
Тендерне оголошення (шоломи кулезахисні 28 одиниць)

Громадська організація “Нова Дружківка” в межах грантового проєкту «Безпечні громади: підтримка пожежно-рятувальних частин» (Договір про надання гранту №010UN_CP01-02877/01) оголошує відкритий тендер №1 на закупівлю шоломів кулезахисних.

Дата оголошення про тендер: 13 травня 2024 року.

Термін подання тендерних пропозицій: до 29 травня 2024 року.

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 23:59 28 травня 2024 року, розгляду не підлягатимуть.

Предметом закупівлі є шоломи кулезахисні 28 одиниць.

Технічні вимоги до товару представлені в окремому Додатку.

Умови:

Між громадською організацією “Нова Дружківка” та підрядником буде підписано договір про постачання товару, в якому буде детально викладено умови співпраці. У вартість товару повинна бути включена його доставка до місця призначення – м. Дружківка Донецької області, вул. Соборна, 2.

Вимоги до підрядника – учасника тендеру:

 1. Реєстрація субʼєктом підприємницькою діяльності згідно норм чинного законодавства України, без сплати ПДВ.
 2. Наявність відповідних КВЕДів для продажу товарів, зазначених в оголошенні.

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію.
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус.
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (Зразок тендерної пропозиції).
 4. Документи, що підтверджують якість відповідно до п. 11 Технічних вимог.
 5. Документи, які підтверджують досвід та кваліфікацію постачальника: рекомендаційні листи, договори про постачання аналогічних товарів тощо (за наявності).

Максимальний строк поставки товарів: 20 робочих днів від дати підписання Договору поставки.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення.
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення.
 3. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів.
 4. Відповідність вимогам та якість товарів, що надаються.
 5. Умови та порядок оплати.

Методологія відбору переможців

Тендерні процедури:

 • Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді на ел. адресу [email protected] до 18:00 23.05.2024 року.
 • До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.
 • Тендерні пропозиції мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення постачання товарів.
 • Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та в електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на адресу [email protected] з темою листа «Відкритий тендер №1 010UN_CP01-02877/01_назва учасника» до 23:59 28.05.2024 року.
 • Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 23:59 28.05.2024 року розгляду не підлягатимуть.
 • Визначення переможця тендеру відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно Методології відбору переможців, яка зазначена у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 05.06.2024 року.
 • Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше, ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження

 • Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.
 • Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру), надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контактна особа: Сергій Пронкін; телефон +380661909503


Останні публікації цього розділу:

50 стипендій для відвідування Lviv Urban Forum

Конкурсні торги на закупівлю послуг УЗД вен

Закупівля «Аудиторські послуги»

Конкурс на надання послуг тьютора до МБФ "СЕЙВД"

REQ-KYI-24-0089 - Закупівля навчання з медіа права для ФГВ

Запрошення до участі у процесі закупівлі на укладання договорів про надання автотранспортних послуг з соціальних перевезень