Тендер щодо проведення дослідження грошових переказів в Україні

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
[email protected]

FST_Logo
Тендер щодо проведення дослідження грошових переказів в Україні

Шановні Потенційні Постачальники!

DAI Global LLC, виконавець Проекту «Трансформація фінансового сектору в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) оголошує тендер щодо проведення дослідження грошових переказів в Україні та запрошує кваліфікованих постачальників подати свої пропозиції. 

Тендерний пакет документів Ви знайдете у додатку до цього оголошення.  

Пропозиції мають бути подані до 18:00 за місцевим київським часом 10 червня 2019 року на адресу: [email protected]. Зверніть увагу, що пропозиції мають подаватися лише на цю електронну адресу.

Увага! Кінцевий термін та електронна адреса для запитань відрізняються від кінцевого терміну та електронної адреси для подання пропозицій!

Коротко про проект

Проект «Трансформація фінансового сектору» – це чотирирічна програма (з жовтня 2016 р. по грудень 2020 р.), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується компанією DAI Global LLC (DAI).  Партнером DAI у впровадженні Проекту є компанія «Ernst & Young».

Мета Проекту – перетворити фінансовий сектор України на прозору, справедливу та диверсифіковану систему, яка підтримує підприємства усіх розмірів та слугує потребам громадян. Проект буде підтримувати реформування фінансового сектору в Україні та надаватиме допомогу за такими напрямами: підвищення довіри до банківського сектору; розширення доступу до фінансів у небанківському фінансовому секторі; розширення застосування електронних фінансів; реформування пенсійної системи; а також інформаційно-освітня робота з вразливими групами населення для сприяння їх більш активній участі у фінансовій діяльності.

БУДЬ ЛАСКА, ПІДТВЕРДІТЬ ЗАЦІКАВЛЕНІСТЬ У НАДАННІ ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО ЦЬОГО ЗАПИТУ!

Заздалегідь вдячні за Ваші пропозиції.
Команда закупівель проекту USAID «Трансформація фінансового сектору»

REQ-KYV-19-0117 The Remittances Survey eng


Останні публікації цього розділу:

Закупівля послуг перевезення по Донецький, Луганський та Харківський областях

Грантовий конкурс COSME: Сталий розвиток туризму (COS-TOURCOOP-2019-3-01)

Тренінгова програма для організаторів Science Slam

Тендер на вироблення брендованої продукції

Конкурс на закпівлю інформаційних вказівників для мультіцентру в м. Маріуполь

Закупівля готельних послуг (проживання) у м. Харків