Тендер на закупівлю термозахисних та гідро костюмів, металодетекторів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
UCBI

Тендер tender
Тендер на закупівлю термозахисних та гідро костюмів, металодетекторів

Проект «Зміцнення громадської довіри» (UCBI III) — це проект Агентства США з міжнародного розвитку, що втілюється компанією Кімонікс Інтернешнл Інк.

Метою Проекту є підтримка України під час перехідного періоду. У рамках проектної діяльності UCBI IІI необхідно здійснити закупівлю термозахисних та гідро костюмів, металодетекторів.

Деталі конкурсу RFQ#UCBI III-059-1 та форми для заповнення знаходяться у додатку: RFQ_UCBI-III-059-1_heat-reflective suits_metal_detectors.

Будь ласка, зверніть увагу на наступні важливі положення тендеру: 

  • кінцевою датою подачі пропозицій є 30 серпня 2022 року, 18:00 за київським часом;
  • всі запитання щодо умов тендеру мають бути надіслати не пізніше ніж 13:00 за київським часом, 25 серпня 2022 року. Відповіді на запитання будуть розміщені на цій сторінці 26 серпня, 2022 року до 16-00 за київським часом – Q_&_A_RFQ#UCBI III-059-1;
  • цінові пропозиції подаються українською або російською мовами;
  • так як конкурс складається з двох лотів – то можливе отримання комерційної пропозиції на обидва лота або комерційну пропозицію лише на один з двох лотів окремо;
  • вся комунікація щодо тендеру відбувається виключно в письмовій формі за адресою [email protected]inecbi.com, зазначаячі в темі листа RFQ#UCBI III-059-1;
  • проект UCBI IІI звільняється від податків, зборів та ПДВ країни-партнера. Відтак, UCBI ІII буде оплачувати вартість послуг/товарів без ПДВ.


Останні публікації цього розділу:

Проведення відкритого тендеру із закупівлі товарів системи охороної сигналізації та відеоспостереження у приміщення гуманітарного центру

One Minute Academy: 5-денний онлайн-воркшоп з відеопродакшену

Відкритий тендер із закупівлі засобів особистої гігієни та інших непродовольчих товарів для формування наборів індивідуальної допомоги для внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

Конкурс для працівників молодіжних центрів, що перемістилися з окупованих територій або із зони активних бойових дій

Набір на онлайн курс "Документування та архівування в контексті відновлення справедливості"

Відкритий тендер із закупівлі комп’ютерного обладнання для впровадження та підтримки проекту «Фрукти й овочі он-лайн» (чат-бот)