Тендер на закупівлю ноутбуків для НАЗК

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Kateryna Makhova

Тендер tender(1)
Тендер на закупівлю ноутбуків для НАЗК

У межах надання технічної допомоги Національному агентству з питань запобігання корупції (НАЗК) та у зв’язку з переміщенням співробітників НАЗК унаслідок воєнних дій Міжнародна фундація виборчих систем в Україні (IFES) потребує закупити 20 ноутбуків для керівників департаментів і відокремлених структурних підрозділів НАЗК.

Характеристики ноутбуків:

 • Розмір екрану: 15.6 дюймів.
 • Процесор: Intel i5-1135G7 (або аналог).
 • Обсяг оперативної пам’яті: 16 GB.
 • Вбудований накопичувач: 512 GB SSD.
 • Операційна система: Windows 10 Professional або Windows 11 Professional.

Терміни:

Ноутбуки слід доставити до Києва не пізніше ніж 15 липня 2022 року. Для забезпечення своєчасної доставки IFES залишає за собою право накласти на постачальника штрафні санкції в разі затримки доставки.

Вимоги до постачальника:

 • Попередній досвід у наданні подібних товарів
 • Перелік релевантних попередніх клієнтів й контактну інформацію відповідних осіб
 • Офіційно зареєстрована компанія відповідно до українського законодавства

Для участі в конкурсі слід надати такі документи:

 • Запропоновану вартість послуг (загальну вартість і розподіл за кожною одиницею)
 • Офіційні документи, що підтверджують зареєстрований статус постачальника (скани установчих та податкових реєстраційних документів)
 • Технічна специфікація (опис) повинна бути вказана для кожної одиниці

Цінова пропозиція

Ціни мають бути в доларах США (USD). Цінова пропозиція  повинна  містити деталізовану вартість з усіма застосованими податками/зборами, які чітко визначені за кожною категорією послуг.

IFES звільнений від ПДВ в Україні і відібраний постачальний має брати до уваги цю вимогу.

Необхідно вказати ціни за одиницю і у випадку виявлення розбіжностей між ціною за одиницю та загальною ціною, ціна за одиницю вважатиметься за основу для оцінки. Технічна специфікація (опис) повинна бути вказана для кожної категорії.

Зазначені ціни повинні залишатися дійсними протягом мінімум 90 днів.

Комунікація

Вся комунікація стосовно цього оголошення має бути виключно в письмовому вигляді з поміткою “Laptops for NACP” в темі листування. Запити щодо технічних тлумачень необхідно надсилати в письмовій формі до контактних осіб, зазначених нижче.

Контактні особи: вся комунікація стосовно цього конкурсу має відбуватися виключно через осіб, що вказані нижче

Олеся Лєснікова: [email protected]

Катерина Поліщук [email protected]

 

Всі пропозиції мають бути надіслані року Олесі Лєсніковій та Катерині Поліщук на вказані вище електронні адреси до 1 липня 2022 15.00 за київським часом.

Всі питання, що виникають в процесі підготовки пропозиції надсилати Олесі Лєсніковій та Катерині Поліщук до 27 червня 18.00 за київським часом.

Відповіді на питання

 

UPD: В процесі тендерного відбору IFES отримав запитання, відповіді на які публікуємо нижче:

 1. Чи можна змінити вимоги до технічних характеристик та прийняти до розгляду ноутбуки з меншою діагоналлю (14 дюймів) або з меншим обсягом оперативної пам’яті (8GB) ?

Відповідь: Ні, не бажано. Технічні характеритики мають відповідати заявленим в оголошенні

 1. Чи можна збільшити строк поставки до 60-ти робочих днів та замовити моделі відповідно до раніше наданих технічних характеристик ?

Відповідь:  Термін поставки збільшувати не бажано. Переможець, в остновному, буде визначатися по характеристам – ціна, термін поставки

 1. Якщо ми платник ПДВ?

Відповідь: в оголошенні вказано «IFES звільнений від ПДВ в Україні і відібраний постачальний має брати до уваги цю вимогу». IFES надає пакет документів, які є підставою для звільнення. В угоді мають бути вказані ціни без ПДВ

 1. Какой адрес доставки?

Відповідь: Київ, офіс НАЗК

 1. Какие-то предпочтения по торговой марке или главное чтобы соответствовало техтребованиям?

Відповідь: Вимог до торівельної марки немає, обладнання має відповідати характеристикам в оголошенні.

 1. Підкажіть чи розглядається варіант коли буде декілька різних моделей ноутбуків? Чи потрібно всі 20 шт однієї моделі?

Відповідь: Для нас головне, щоб всі моделі ноутбуків відповідали характеристикам, зазначеним в оголошенні.

 

Інформація від IFES

IFES розглядатиме тільки ті пропозиції від належних учасників, що відповідають вимогам, викладеним в цьому оголошенні.

В цьому конкурсі субпідряд не допускається

Вся інформація, надана IFES в цьому оголошенні, може змінитися в будь-який час. IFES не дає жодних гарантій щодо точності будь-якого пункту оголошення та не несе відповідальності за будь-яке посилання на нього чи використання інформації, а також за скарги, що виникають на цій підставі.

Цей конкурс не зобов’язує IFES платити за будь-які витрати, будь-якого характеру, що можуть  бути понесені потенційним постачальником або будь-якими третіми сторонами, що мають відношення до наданої конкурсної пропозиції.

IFES зберігає за собою право прийняти або відхилити будь-яку конкурсної пропозицію, або цілком скасувати проведення конкурсу в будь-який час без будь-яких пояснень та юридичних наслідків до підписання контракту з постачальником. IFES не несе відповідальності перед будь-яким потенційним постачальником, фізичною чи юридичною особою за будь-які збитки, витрати, претензії або збитки будь-якого роду

Змова є категорично забороненою. Змова визначається як угода або договір в письмовій або усній формі між двома або більше сторонами з метою обмеження справедливої та відкритої конкуренції шляхом обману, введення в оману, або шахрайства по відношенню до третьої сторони

IFES зберігає за собою право погодитися на умови отриманої конкурсної пропозиції повністю або частково, шляхом підписання контракту

IFES має нульову терпимість до шахрайства. Шахрайство –це будь-яка дія або бездіяльність з метою ввести в оману задля отримання неправомірної вигоди або уникнення від виконання попередньо  взятих  на  себе  зобов’язань.  В  разі,  якщо  у  вас  виникне  підозра щодо  будь-яких шахрайських дій, пов’язаних з виконанням проектів IFES, в тому числі щодо підписання та виконання контрактів або проведення будь-якого виду діяльності, будь ласка, дайте нам до відома на гарячу лінію протидії шахрайству IFES [email protected] або по телефону +1 202-350-6791

Кінець оголошення


Останні публікації цього розділу:

Експертні консультації для НУО та волонтерських ініціатив від креативної агенції

Конкурс для консультантів на проведення онлайн навчання для ветеранів/нок

Тендер. Загальнонаціональне опитування щодо сприйняття та досвіду корупції серед громадян України

Відбір проблем від громад на «Ukraine Recovery Case Championship»

Конкурс партнерів, зацікавлених у реалізації проєкту зі створення просторів, дружніх до дітей, на Заході України

Конкурс міні-грантів для волонтерів Кіровоградщини