Тендер на закупівлю міні-навантажувача для Баштанської ОТГ

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Тендер
Тендер на закупівлю міні-навантажувача для Баштанської ОТГ

Організація Global Communities запрошує вас надати цінову пропозицію на закупівлю одного міні-навантажувача для Баштанської ОТГ (Миколаївська область), відповідно до специфікації RFQ#413.

Деталі конкурсу та форми для заповнення знаходяться у додатках:

RFQ_413_Skid steer loader_Bashtanska CC_Eng 

RFQ_413_Міні-навантажувач_Баштанська ОТГ_Ukr

Пропозиції повинні бути вчасно надіслані в межах остаточної дати подання пропозицій із заповненими додатками, на бланку компанії, підписані уповноваженою особою та включати контактні деталі Подавача.

Пропозиції просимо надсилати до 12:00  18 серпня 2020 року на адресу [email protected] та обов’язково вказувати номер тендеру RFQ#413 та назву вашої організації.

Всі запити та уточнення надсилаються у письмовій формі за наведеними вище адресами не пізніше 12:00 14 серпня 2020 року. Будь-яка інформація, що надається одному Подавачу стосовно цього Запиту, буде загально доступна всім Подавачам в формі Додатку до цього Запиту. Просимо утримуватися від персональних візитів та телефонних дзвінків. Всі запитання та запити за цим тендером просимо адресувати виключно Global Communities.


Останні публікації цього розділу:

Гранти на переклад від House of Europe

Гранти міжнародної співпраці від House of Europe

Відкритий прийом заявок для місцевих ОГС для отримання експертної підтримки з роботи та застосування стандартів належного врядування

Набір на тренінг для жінок-активісток «Бюджетна адвокація»

Конкурс на закупівлю та встановлення кондиціонерів

Конкурс “Я люблю своє місто”