Тендер на розробку 10-годинного онлайн-курсу для фахівців у сфері охорони здоровʼя (надання допомоги людям, які перебували в полоні)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
ForestGlade

ГО “Ресурсний центр “Лісова Поляна” в рамках проєкту USAID “Розбудова стійкої системи громадського здоровʼя”, який впроваджує організація Pact, оголошує тендер на розробку 10-годинного онлайн-курсу для фахівців в сфері охорони здоровʼя “Особливості надання допомоги людям, які перебували в полоні, пережили тортури, СНПК”.

Подати заявку можна до: 31.05.2024 р.

Загальний опис проєкту

Це онлайн-курс (у вигляді відео-лекцій), який буде розміщено на порталі Академії НСЗУ. 

Курс складатиметься з відео-лекцій, оцінювання у вигляді тестування після проходження кожного блоку, додатковим списком літератури, конспектами з презентаціями та картою перенаправлень.

Після успішного проходженя курсу, кожен учасник матиме можливість отримати сертифікат з нарахуванням балів БПР. 

Мета курсу

Підвищити якість, ефективність та доступність надання послуг для пацієнтів, які постраждали від тортур та /або сексуального насильства пов’язаного з конфліктом (СНПК).

Цільова аудиторія

Сімейні лікарі, лікарі вузького профілю, які надають допомогу постраждалим від тортур та СНПК, зокрема лікарям-кардіологам, неврологам, гінекологам, урологам та ін., психіатрам, психотерапевтам, клінічним психологам, що працюють в закладах охорони здоров’я. 

Вимоги до постачальника послуг – учасника тендеру
До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕДи для надання послуг.

Учасник тендеру надає організатору наступні документи

  1. Виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, де мають бути зазначені відповідні КВЕДи;
  2. Витяг з реєстру платників податків;
  3. Банківські реквізити ФОП
  4. Контактні дані (номер моб. телефону, e-mail)
  5. Інформацію щодо наявності електронного підпису та сервісу Вчасно (електронний документообіг)
  6. Лист  у довільній формі, який містить інформацію про діяльність компанії (специфіка діяльності, які проєкти виконували)
  7. Комерційну пропозицію згідно з Технічним завданням.

Тендерні процедури
Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді на електронну адресу: [email protected]

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження
Учасник, надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (проведення тендеру) за цим оголошенням, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор може відхилити його комерційну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови (згідно з технічними вимогами).

Детальне Технічне завдання розміщене тут


Останні публікації цього розділу:

Тендер із закупівлі меблів для облаштування публічних просторів у громадах Чернігівської області

Тендер із закупівлі настільних ігор для облаштування публічних просторів у громадах Чернігівської області

Тендер із закупівлі електротоварів для облаштування публічних просторів у громадах Чернігівської області

EU Study Days (Єврошколи)-2024

Конкурс на закупівлю обладнання

Тендер на придбання меблів