Тендер на придбання меблів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
SInna

ТЕНДЕР, меблі (1)
Тендер на придбання меблів

Херсонський обласний благодійний фонд “Об’єднання” в межах проєкту “Херсон: На шляху до відновлення” що реалізується за підтримки Програми сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та адмініструється Pact в Україні, оголошує конкурс на закупівлю меблів:

 1. Стелажі на 16 полиць – 2 шт
 2. Складний офісний стіл – 6 шт
 3. Стілець зі столиком (чорний) – 16 шт
 4. Офісне крісло – 3 шт
 5. Мобільна офісна тумба – 3 шт

Деталі про меблі в Додатку № 1 

Дедлайн тендеру:

Дата оголошення конкурсу: 24 червня 2024
Остання дата подання пропозицій: 7 липня 2024

Критерії відбору виконавця:

1.Суб’єкт підприємницької діяльності зареєстрований згідно законодавства України (ТОВ, ФОП) із відповідною сферою діяльності (КВЕД), не платник ПДВ
2. Ціна договору включає всі витрати на виготовлення, можливу доставку, вантажно-розвантажувальні роботи та інші накладні витрати та залишається незмінною протягом усього терміну дії договору.
3. Готовність поставити товар за умови післяплати.
4. Готовність поставити товар у місто Херсон.
5. Наявність гарантійного обслуговування.
6. Термін постачання: 30 днів з моменту підписання договору.

Тендерні процедури

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення. Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг.

Для участі в конкурсі потрібно надіслати такі документи:

 • Цінова пропозиція з характеристиками товарів – заповнити Додаток 2.
 • Зразок Договору на продаж товару з калькуляціями.
 • Реєстраційні документи ТОВ/ФОП, які підтверджують державну реєстрацію та податковий статус.

Всі документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані на електронні адреси: [email protected] та [email protected].

У темі листа вказати «Пропозиція на придбання меблів» до 18:00 7 липня 2024. Всі конкурсні пропозиції, отримані Фондом після кінцевого терміну їх подання, а саме після 18:00 7 липня 2024, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця конкурсу відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному оголошенні. Результати конкурсу будуть повідомлені Фондом учасникам конкурсу шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців – до 15 липня 2024 р.

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог цього конкурсу можна надсилати на пошту [email protected] до 3 липня 2024 року.

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 • Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення.
 • Відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення.
 • Якість опису товарів та відповідність очікуванням Фонду.
 • Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг.

Додаткові застереження

Учасник цього конкурсу приймає до уваги та погоджується з тим, що Фонд залишає за собою право вимагати від учасника додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього оголошення.

Учасник цього конкурсу надсилаючи документи для участі у конкурсі підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що Фонд може відхилити його пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що Фонд не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.


Останні публікації цього розділу:

Выдбір на тренінги з цифрових навичок для учителів Чернігівської та Житомирської областей

Конкурс на консультанта_ку з питань громадянської освіти

Змінені умови проведення тендеру: Проведення ІІ-го етапу відновлення укриття в селі Центральне Миколаївської області

Конкурс на заміщення вільних позицій надавачів послуг із стенографічного запису

Тендер на послуги з організації проживання, харчування, відшкодування вартості проїзду та страхування учасників під час обмінного візиту

Закупівля медичного обладнання