Тендер на придбання комп’ютерної техніки (внесено уточнення у специфікацію)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Chemonics_logo
Тендер на придбання комп’ютерної техніки (внесено уточнення у специфікацію)

Проект USAID «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» (ARDS), що впроваджується компанією Кімонікс, оголошує тендер на придбання комп’ютерної техніки.

Для ознайомлення з технічними характеристиками необхідних товарів та іншими подробицями тендеру, будь ласка, перегляньте повний текст Оголошення про тендер (оновлене) та Шаблон_надання_пропозиції

Зверніть увагу! 23 квітня о 13:20 в технічні характеристики товарів внесені зміни, що відображене в оновленому Оголошенні про тендер (див. посилання вище). 

Кінцевий термін подання заявок: не пізніше, ніж о 13:00 за Київським часом 30 квітня 2020 р, електронною поштою на адресу Проекту: [email protected] У будь-якій кореспонденції у зв’язку з цим оголошенням про Тендер, будь ласка, зазначайте номер RFQ ARDS-RFQ-20-1462-G.

Пропозиції, отримані після зазначеного кінцевого терміну, можуть вважатися як такі, що були подані запізно та будуть розглянуті Кімонікс на власний розсуд.

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог цього Оголошення про Тендер повинні бути надіслані не пізніше, ніж о 15:00 за Київським часом 28 квітня 2020р. на електронну адресу: [email protected].


Останні публікації цього розділу:

Експертні послуги зі стратегічного планування для короткотермінового проєкту

Тендер на постачання серверного обладнання та програмного забезпечення для НАЗК

Постачальник юридичних послуг з підтримки реформування регулятора у сфері розвідки та видобутку корисних копалин в Україні

Тендер на поліграфічні послуги щодо небрендованих матеріалів USAID ERA

Запрошення для у участі у тендері на закупівлю підйомника для офісу

Конкурс на закупівлю послуги з проведення фасилітованої сесії для розробки стратегічного документа