Тендер на придбання комп’ютерної техніки (внесено уточнення у специфікацію)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Chemonics_logo
Тендер на придбання комп’ютерної техніки (внесено уточнення у специфікацію)

Проект USAID «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» (ARDS), що впроваджується компанією Кімонікс, оголошує тендер на придбання комп’ютерної техніки.

Для ознайомлення з технічними характеристиками необхідних товарів та іншими подробицями тендеру, будь ласка, перегляньте повний текст Оголошення про тендер (оновлене) та Шаблон_надання_пропозиції

Зверніть увагу! 23 квітня о 13:20 в технічні характеристики товарів внесені зміни, що відображене в оновленому Оголошенні про тендер (див. посилання вище). 

Кінцевий термін подання заявок: не пізніше, ніж о 13:00 за Київським часом 30 квітня 2020 р, електронною поштою на адресу Проекту: [email protected] У будь-якій кореспонденції у зв’язку з цим оголошенням про Тендер, будь ласка, зазначайте номер RFQ ARDS-RFQ-20-1462-G.

Пропозиції, отримані після зазначеного кінцевого терміну, можуть вважатися як такі, що були подані запізно та будуть розглянуті Кімонікс на власний розсуд.

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог цього Оголошення про Тендер повинні бути надіслані не пізніше, ніж о 15:00 за Київським часом 28 квітня 2020р. на електронну адресу: [email protected].


Останні публікації цього розділу:

БО «БТ «Мережа» м. Львів» проводить закупівлю гігієнічних наборів на 2020 рік

Конкурс на закупівлю послуги з організації та проведення заходу

Тендер ОБСЄ СММ в Україні на Модернізацію частини сталевої драбини пожежного виходу будівлі

Проведення відкритого тендеру на закупівлю автомобільного тренажеру

Проведення відкритого тендеру на закупівлю міні-трактора з плугом

Відкритий тендер на закупівлю ноутбука