Тендер на послуги з постачання меблів до тимчасових інформаційних просторів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Шукаємо постачальника меблів до тимчасових навчальних просторів 1
Тендер на послуги з постачання меблів до тимчасових інформаційних просторів

Програма “Мріємо та діємо”, яка втілюється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує конкурс на Послуги з постачання меблів до тимчасових інформаційних просторів програми «Мріємо та діємо»

Детальний опис тендеру та документацію ви можете завантажити за цим посиланням .

У випадку вашої зацікавленості, просимо надсилати ваші комерційні пропозиції до 18.00 год, 17 червня 2024 р. на електронну адресу: [email protected]  з темою листа «Послуги з постачання меблів до інформаційних просторів»

Зацікавлені сторони, можуть задавати уточнюючі запитання за адресою: [email protected]  

 ***

Програма USAID “Мріємо та діємо” спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні. Програма сприяє молодіжним інноваціям і підприємництву, працевлаштуванню і розбудові кар’єри, посиленню участі молоді у прийнятті рішень у громадах та на національному рівні, а також підвищує потенціал української молоді бути рушійною силою толерантності та поваги до різноманітності.

Створюючи сприятливе середовище та відновлюючи доступ до формальної та неформальної освіти, програма підсилює можливості молоді реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни.

«Мріємо та діємо» творить зміни в Україні з молоддю для молоді. Залучає молодих українців та українок до розробки та реалізації проєктів та ініціатив, посилює спроможність різних інституцій надавати молоді якісні послуги, а також проводить дослідження, щоб на їх основі формувати молодіжну політику та рухатись до ефективних та стійких змін.

Сторінки програми в соцмережах: Facebook та Instagram


Останні публікації цього розділу:

Конкурс: послуги створення і реалізації комунікаційної кампанії для посилення спроможності ОМС до впровадження стратегічних планів

Відбір постачальника на вантажні перевезення по Київському, Чернігівському, Харківському регіонах

100 грантів на навчання в Українській ІТ-Сотні

Выдбір на тренінги з цифрових навичок для учителів Чернігівської та Житомирської областей

Конкурс на консультанта_ку з питань громадянської освіти

Змінені умови проведення тендеру: Проведення ІІ-го етапу відновлення укриття в селі Центральне Миколаївської області