Тендер на послуги з коригування проєктно-кошторисної документації «Ремонт (реставраційний) зали пленарних засідань у будинку Верховної Ради України»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Internews Ukraine

тендер-tender-ntylth3
Тендер на послуги з коригування проєктно-кошторисної документації «Ремонт (реставраційний) зали пленарних засідань у будинку Верховної Ради України»

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» оголошує тендер на послуги з коригування проєктно-кошторисної документації «Ремонт (реставраційний) зали пленарних засідань у будинку Верховної Ради України» в межах проєкту «РАДА: наступне покоління», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

МЕТА: вибір фахівців для надання послуг зі створення та коригування проєктно-кошторисної документації «Ремонт (реставраційний) зали пленарних засідань у будинку Верховної Ради України» до кінця 2024 року.

ОПИС ПОСЛУГ ТА НЕОБХІДНІ ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДО РОЗРОБКИ:

 • Коригування проєктно-кошторисної документації (ПКД) «Ремонт (реставраційний) зали пленарних засідань у будинку Верховної Ради України по вул. Михайла Грушевського, 5 в Печерському районі міста Києва з заміною системи електронного голосування та інтегрованих із нею підсистем з використанням ID-картки народного депутата України».
 • Результатом робіт з коригування має бути модернізована відповідно до вимог Замовника ПКД на розробку і впровадження апаратно-програмного комплексу «Рада цифрова» для організації проведення пленарних засідань Верховної Ради України.
 • Результат робіт має відповідати технічним вимогам. Детальне технічне завдання тут.

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ТЕНДЕРНОЇ ЗАЯВКИ

До участі в оцінці допускаються тендерні пропозиції, які:

 • містять повний пакет документів, а саме: заповнена заявка, реєстраційні документи, документ, що підтверджує досвід у сфері надання послуг;
 • заповнені українською мовою;
 • закріплені підписом та печаткою;
 • вчасно надіслані електронною поштою.

СТРОКИ НАДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ЗАЯВКИ

Пропозиції на участь у тендері приймаються до 18.00 8 квітня 2024 року на пошту [email protected] з обов’язковим зазначенням теми листа: «Заявка на тендер_ПКД для ВРУ».

ВИМОГИ ДО ПОСЛУГ ТА УМОВИ ОПЛАТИ

Послуги оплачує ГО «Інтерньюз-Україна» на підставі підписаного з виконавцем договору/рахунку/акту виконаних робіт шляхом безготівкового перерахування відповідної суми на рахунок виконавця у гривнях.

Оскільки ці послуги фінансуються коштом міжнародної технічної допомоги, вони оплачуватимуться без ПДВ.

Участь у тендері можуть брати юридичні особи та фізичні особи-підприємці (ФОП).

Для ФОП — до заявки додається: актуальна виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, витяг з реєстру платників податків/свідоцтво платника єдиного податку, наявний перелік видів діяльності, що відповідають суті послуг, щодо яких оголошено тендер (КВЕДи).

Для юридичних осіб — до заявки додаються реєстраційні документи: скан-копія Статуту, свідоцтва про державну реєстрацію/виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, свідоцтва платника ПДВ/витягу з реєстру платників ПДВ та/або свідоцтва/витягу про сплату єдиного податку чи іншого податку відповідно до чинного податкового законодавства, документ, що підтверджує повноваження підписанта.

ОСНОВНІ КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ПЕРЕМОЖЦІВ

 • Раціональна фінансова пропозиція.
 • Готовність виконувати роботи у визначені терміни.
 • Підтверджений досвід у сфері надання послуг.
 • Якість надання послуг.
 • Відповідність заявки потребі замовника та умовам тендерної документації.

Визначення переможців відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій згідно з критеріями відбору. Результати відбору будуть оголошені всім, хто брав участь у конкурсі, електронною поштою або телефоном.

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до Юрія Хорунжого за електронною адресою: [email protected].


Останні публікації цього розділу:

Обрання постачальника послуг оренди складського приміщення БО «Світло надії»

Тендер на закупівлю інвентарю, сантехніки для облаштування спеціалізованих служб підтримки

Конкурс для організацій, які планують впровадження або розвиток контрактної та/або кооперативної моделі вирощування свиней

Тендер щодо проведення офлайн тренінгів на тему «Підвищення особистої ефективності та ефективності команди» та/ або «Ефективний тайм менеджмент та управління ресурсами»

FREE ZONE шукає постачальника продуктових наборів

FREE ZONE шукає постачальника гігієнічних наборів