Тендер на послугу організації фасилітованої стратегічної сесії для дослідження потреб цільової аудиторії ГО “Жива бібліотека”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Liudmyla Nikitina

офіс тренінг семінар онлайн вебінар
Тендер на послугу організації фасилітованої стратегічної сесії для дослідження потреб цільової аудиторії ГО “Жива бібліотека”

Для планування стратегічної діяльності та визначення потреб нашої цільової аудиторії запрошуємо фасилітаторів та менторів подавати свою цінову пропозицію для організації стратегічної сесії для команди нашої організації.

Термін подачі тендерних пропозицій

Середа, 06 липня 2022

Адреса

м. Харків

Максимальна сума тендеру (грн)

30000

Види послуг

Фасилітована сесія для розробки стратегічного документу

Опис

Оголошення тендеру на послугу організації фасилітованої стратегічної сесії для дослідження потреб цільової аудиторії  ГО “Жива бібліотека” в рамках конкурсу  “Гранти з організаційного розвитку ОГС”  (2019-2024, Проєкт USAID “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства”) агентства міжнародного розвитку США та ІСАР «Єднання».

В рамках отримання даної послуги очікуємо сформувати стратегічний план діяльності та розвитку організації на 2022 – 2023 рік який буде включати аналіз потреб цільової аудиторії організації. 

В рамках послуги має надаватись пакет послуг який включає в себе організацію та фасилітацію офлайн стратегічної сесії тривалістю 2 дні (загальна тривалість 16 годин). Організація включає в себе організацію простору та логістики для проведення двохденної сесії формування програми та безпосередню фасилітацію процесу стратегування. Програма стратегічної сесії має обов’язково включати блоки з  рефлексії минулих проєктів організації, визначення та аналізу актуальних потреб цільової групи, брейншторму ідей вирішення потреб та формування плану дій на 2022 та 2023 роки.

Більше деталей тут.


Останні публікації цього розділу:

Експертні консультації для НУО та волонтерських ініціатив від креативної агенції

Конкурс для консультантів на проведення онлайн навчання для ветеранів/нок

Тендер. Загальнонаціональне опитування щодо сприйняття та досвіду корупції серед громадян України

Відбір проблем від громад на «Ukraine Recovery Case Championship»

Конкурс партнерів, зацікавлених у реалізації проєкту зі створення просторів, дружніх до дітей, на Заході України

Конкурс міні-грантів для волонтерів Кіровоградщини