Тендер на оновлення сайту Благодійного Фонду “Надія та Довіра”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тендер tender ntylth(2)
Тендер на оновлення сайту Благодійного Фонду “Надія та Довіра”

Благодійна організація
«Благодійний фонд «Надія та Довіра»
оголошує тендер на надання послуг з модернізації сайту організації

Тендер проводиться в рамках Статутної діяльності Благодійної організації «Благодійний фонд «Надія та Довіра» (Організатор), метою якої є формування здорового суспільства, шляхом профілактики соціально-негативних явищ на території України.

Дата оголошення тендеру: 25 квітня 2023 року.

 1. Мета та предмет тендеру: забезпечення модернізації сайту Благодійного Фонду «Надія та Довіра» https://hopeandtrust.org.ua/. Основна вимога – зберегти наявну на сайті інформацію і забезпечити модернізацію відповідно до сучасних програм та оновлень.

Базові завдання: 

 • Оновлення інфтерфейсу сайту (декілька варіантів від Виконавця, на основі яких Замовник обирає той, який і буде використовуватися на сайті).
 • Додавання на сайт рубрики “Тендери”.
 • Автоматизація підбору розміру картинок для новин.
 • Створення можливості додати галерею картинок до кожної новини.
 • Створення можливості додавання для перегляду PDF-документів.
 • Автоматизація написання URL англійською мовою.
 • Домогтися адекватного відображення посилання на сайт при поширенні в месенджерах (зокрема, Viber).
 • Підтримка в робочому стані, оновлення, консультації протягом року. 
 • Оптимізація сайту для швидкого завантаження. 

Предметом тендеру є тендерна пропозиція, форма та зміст якої має відповідати умовам, викладеним у цьому оголошенні.

 1. Кваліфікаційні вимоги до характеристик учасників тендеру:

До участі у тендері запрошуються юридичні особи та фізичні особи/фізичні особи – підприємці усіх форм власності, які відповідають наведеним кваліфікаційним вимогам:

 • Відповідна кваліфікація; 
 • Досвід проведення подібних робіт. 

Цінові пропозиції повинні супроводжуватись повним пакетом документів, які підтверджують правовий статус надавача послуг:

– фізична особа – підприємець (ФОП) на єдиному податку – копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

– фізична особа – підприємець (ФОП) на загальній системі оподаткування – копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Учасників просимо надсилати пропозиції, що містять інформацію у вигляді рахунку (з підписом відповідальної особи та печаткою (якщо є).

 1. Визначення переможця тендеру:

Розгляд та відбір тендерних пропозицій буде проводиться тендерною комісією Організатора на власний розсуд, виходячи з власного бачення мети, цілей та завдань тендеру.

Інформацію про переможця тендеру, буде розміщено на сайті Фонду.

Кінцевий термін надання заявок –   28.04.2023

Адреса для подання заявок: м. Київ, вул. Будівельників 22/11, оф. 24, 1-й поверх. Подання сканкопії заявок Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ на е-mail:  [email protected]

Контактна особа:   Оксана Яновська, тел.: +380504493409, [email protected]

Фонд «Надія та Довіра» не несе відповідальність за роботу пошти України, за будь-які поштові помилки, внаслідок яких матеріали (інформація про розгляд пропозицій, тендерна пропозиція, кошторис чи будь-які інші документи, необхідні для участі у тендері) учасників тендеру не надійшли чи надійшли з запізненням, були загублені чи пошкодженні, за роботу операторів зв’язку. Учасник тендеру несе відповідальність за достовірність наданої інформації.

 


Останні публікації цього розділу:

Обрання постачальника послуг оренди складського приміщення БО «Світло надії»

Тендер на закупівлю інвентарю, сантехніки для облаштування спеціалізованих служб підтримки

Конкурс для організацій, які планують впровадження або розвиток контрактної та/або кооперативної моделі вирощування свиней

Тендер щодо проведення офлайн тренінгів на тему «Підвищення особистої ефективності та ефективності команди» та/ або «Ефективний тайм менеджмент та управління ресурсами»

FREE ZONE шукає постачальника продуктових наборів

FREE ZONE шукає постачальника гігієнічних наборів