Тендер на надання послуг з відеозйомки та монтажу відеороликів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


technology-2608148_640
Тендер на надання послуг з відеозйомки та монтажу відеороликів

Благодійна організація

«Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

оголошує тендер на надання послуг з відеозйомки та монтажу відеороликів

Тендер проводиться в рамках Статутної діяльності Благодійної організації «Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» (Організатор), метою діяльності якої є формування здорового суспільства, шляхом профілактики соціально-негативних явищ на території України.

Дата оголошення тендеру: 5 квітня 2021 року.

  1. Мета та предмет тендеру:

Мета тендеру: забезпечення відеозйомки та монтажу відеороликів, тривалістю 3-5 хвилин в рамках реалізації проєкту «Удосконалення правової грамотності представників КГ (“Знай свої права”)».

Предметом тендеру є тендерна пропозиція та інші документи, форма та зміст яких мають відповідати умовам, викладеним у цьому оголошенні.

  1. Кваліфікаційні вимоги до характеристик учасників тендеру:

До участі у тендері запрошуються юридичні особи та фізичні особи/фізичні особи – підприємці усіх форм власності, які відповідають наведеним кваліфікаційним вимогам:

  •         досвід розробки аналогічної відеопродукції; 
  •         наявність необхідного обладнання для відеозйомки та монтажу; 
  •         мають толерантне ставлення до людей, які живуть з наркозалежністю, зокрема, жінок, які живуть з наркозалежністю, та незаангажовано подають інформацію.  

Опис послуг Термін/ Вартість

Відеозйомка

Мотаж

Вартість ВСЬОГО:
– фізична особа – підприємець (ФОП) на єдиному податку – копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Цінові пропозиції повинні супроводжуватись повним пакетом документів, які підтверджують правовий статус надавача послуг:
– фізична особа – підприємець (ФОП) на загальній системі оподаткування – копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Учасників просимо надсилати пропозиції, що містять інформацію у форматі, вказаному у цьому пункті вище, або у вигляді рахунку (з підписом відповідальної особи та печаткою (якщо є)

3. Визначення переможця тендеру:

Розгляд та відбір тендерних пропозицій буде проводиться тендерною комісією Організатора на власний розсуд, виходячи з власного бачення мети, цілей та завдань тендеру.

Інформацію про переможця тендеру, буде розміщено на сайті unwud.org у розділі «новини». 

Винагородою переможцю тендеру буде розміщення замовлень у 2021 р. на послуги зі зйомки та монтажу відеороликів про акушерське насильство стосовно жінок, які живуть з наркозалежністю..

Кінцевий термін надання заявок –  19 квітня 2021 року.  

Адреса для подання заявок: м. Київ, вул. Будівельників 22/11, оф. 24, 1-й поверх. Подання сканкопії заявок Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ на е-mail: [email protected].

Контактна особа:  Корнієнко Галина, тел.: +380676121544

БО «Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» не несе відповідальність за роботу пошти України, за будь-які поштові помилки, внаслідок яких матеріали (інформація про розгляд пропозицій, тендерна пропозиція, кошторис чи будь-які інші документи, необхідні для участі у тендері) учасників тендеру не надійшли чи надійшли з запізненням, були загублені чи пошкодженні, за роботу операторів зв’язку. Учасник тендеру несе відповідальність за достовірність наданої інформації.


Останні публікації цього розділу:

Грант від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»: Форум «Децентралізація. Законодавчий порядок денний»

Тендер з відбору надавача послуг з організації заходів (харчування, проживання, компенсації проїзду) в межах проєкту «Жінки села: Обʼєднанні задля безпеки» у с. Хомутець Миргородського району Полтавської області

Тендер на розробку 10-годинного онлайн-курсу для фахівців у сфері охорони здоровʼя (надання допомоги людям, які перебували в полоні)

Соціальний/а працівник/ця у місті Київ

Відкритий тендер - "Інсталяція ударотривкої захисної прозорої плівки СУ-2"

Конкурсний відбір фахівця/фахівчині з організаційного розвитку