Тендер на надання послуг з підготовки до аудиту

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Tetyana Lyshnevets

лого2
Тендер на надання послуг з підготовки до аудиту

Громадська організація «Разом проти корупції» оголошує тендер на закупівлю послуг підготовки до аудиту – аудиту бухгалтерського обліку і фінансової звітності громадської організації.  Підготовка до аудиту має проводитись зовнішнім, незалежним і кваліфікованим Аудитором, який має досвід проведення аудиту в громадських організаціях. Підготовка до аудиту має бути здійснена у період з 30 листопада по 13 грудня  2018 року і Аудитор має надати організації звіт з висновками та рекомендаціями, а також план аудиту не пізніше 19 грудня 2018 року.

Планується, що Аудитор вивчить особливості діяльності громадської організації, здійснить збір та аналіз  інформації про правове забезпечення фінансово-господарської діяльності, систему управління, повноту досягнення поставлених цілей і завдань.  А також надасть «Разом проти корупції» рекомендації про зміст, вигляд та якість необхідних  для проведення аудиту документів. Аудитор також зобов’язаний підготувати  план аудиту, в якому будуть визначені обсяг і терміни проведення аудиту, включаючи підготовку аудиторського звіту. На основі проведеної роботи Аудитор складе звіт з висновками та рекомендаціями.

«Разом проти корупції» надаватиме повний доступ до всіх документів та забезпечить комунікацію зі всіма співробітниками організації та до того, що Аудитор вважатиме за потрібне для забезпечення чіткого уявлення про організацію.

Вимоги до учасників:

 • правовий статус відповідно до законодавства України;
 • кваліфікація Аудитора;
 • досвід в області аудиту некомерційних організацій в Україні.

Основні критерії оцінки:

 • перевірка реєстрації Аудитора як юридичної особи відповідно до законодавства України;
 • досвід та відгуки клієнтів щодо проведення аудиту громадських організацій;
 • кваліфікація Аудитора;
 • відповідність пропонованої програми потребам організації
 • ціна.

Умови участі у тендері:

Юридична особа, яка подається на тендер повинна надіслати наступний перелік документів:

 1. копії реєстраційних документів;
 2. копія свідоцтва про реєстрацію в реєстрі аудиторських фірм;
 3. копії сертифікатів аудиторів;
 4. загальна інформація про заявника, зокрема, інформація про досвід Аудитора в проведенні аудиту щодо підтвердження цільвого використання коштів некомерційними організаціями.
 5. цінову пропозицію та контакти відповідальної особи, яка уповноважена відповідати на запитання щодо тендерної пропозиції.

Надавачі послуг, які подають документи на тендер, мають бути зареєстровані на порталі cd-platform.org!

Технічне завдання на підготовку до аудиту повинне бути наведене у додатку до Договору з Аудитором та включати:

Документи мають бути надіслані на електронну адресу організації [email protected] . В темі листа має бути позначено: Підготовка до аудиту_РПК та вказана коротка назва юридичної особи, яка подається на тендер. 

Кінцевий термін подання пропозицій на тендер 26 листопада 2018 року, 18:00.  Заявки, які подані пізніше, розглядатися не будуть.

Рішення тендерної комісії ГО «Разом проти корупції» буде оголошено 28 листопада 2018 року. Усі особи, які надали тендерні  пропозиції у зазначені терміни, будуть повідомлені про прийняте рішення.

Максимальна сума тендеру: 26 000 грн

У  разі виникнення запитань можна звертатися до проектного менеджера ГО «Разом проти корупції» Тетяни Лишневець за телефоном +38 095 790 68 71 або ж написавши лист на електронну адресу [email protected] .

Тендер із закупівлі послуги відбувається в рамках програми «Платформа розвитку громадянського суспільства», яка впроваджується ІСАР «Єднання» та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 


Останні публікації цього розділу:

Всеукраїнський фотоконкурс: «Руйнуючи стереотипи: Сильні жінки моєї громади»

Відкрито набір на програму “Управління громадськими проектами “Давай Зміни!” для малих міст

Набір учасників на тренінги в рамках навчальної програми «Успішні локальні громади»

Конкурс розробки брендбуку «АСОЦІАЦІЇ ВІДКРИТИХ МІСТ» та надання дизайнерських послуг

Конкурс для громад Київської області для участі у програмі «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей»

Тендер на відбір надавача послуг перекладу