Тендер на надання послуг з організації та проведення навчальних курсів CISCO для працівників Апарату ВРУ

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Internews Ukraine

tender_ntylth(3)
Тендер на надання послуг з організації та проведення навчальних курсів CISCO для працівників Апарату ВРУ

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» оголошує тендер на надання послуг з організації та проведення навчальних курсів CISCO для працівників Апарату Верховної Ради України в межах проєкту «РАДА: наступне покоління», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

МЕТА: вибір підрядників для надання послуг з організації та проведення начальних курсів Understanding Cisco Collaboration Foundations (CLFNDU) та Securing Networks with Cisco Firepower Next Generation Firewall (SSNGFW) для працівників Управління комп’ютеризованих систем Апарату Верховної Ради України для супроводження і планового доопрацювання апаратно-програмного комплексу «Онлайн засідань» побудованого на базі апаратного комплексу Cisco Meeting Server 2000, протягом травня 2024 року.

ОПИС ПОСЛУГ: обрані підрядники надаватимуть послуги з організації та проведення навчальних курсів 

CLFNDU та SSNGFW для працівників Апарату Верховної Ради України, що включають в себе:

 • Навчання із розгортання мереж із застосуванням автоматичної реєстрації, а також за допомогою ручної настройки, пошук причини неможливості реєстрації терміналів зв’язку.
 • Надання навичок у керуванні медіа-ресурсами в Cisco Unified CM, а також у додаванні та управлінні пристроями та користувачами в Cisco Unified CM.
 • Навчання з налаштування функції базових параметрів Cisco Firepower Threat Defense.
 • Лекції та практичні лабораторні заняття для готування слухачів до іспиту 300-825 Implementing Cisco Collaboration Conferencing (CLCNF) і Securing Networks with Cisco Firepower (300-710 SNCF) та отримання відповідних сертифікатів.

Детальні вимоги до надання курсів тут.

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВКИ

До участі в оцінці допускаються тендерні пропозиції, які:

 • містять повний пакет документів, а саме: заповнена заявка; реєстраційні документи; портфоліо/документ, що підтверджує досвід надання послуг;
 • заповнені українською мовою;
 • закріплені підписом та печаткою;
 • вчасно надіслані електронною поштою.

СТРОКИ НАДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ЗАЯВКИ

Пропозиції на участь у тендері приймаються до 18.00 19 квітня 2024 року на пошту [email protected] з обов’язковим зазначенням теми листа: «Заявка на тендер_навчання CISCO_ВРУ».

ВИМОГИ ДО ПОСЛУГ ТА УМОВИ ОПЛАТИ

Оплата послуг здійснюється ГО «Інтерньюз-Україна» на підставі підписаного з виконавцем договору/акту/рахунку про надання послуг шляхом безготівкового перерахування відповідної суми на рахунок виконавця у гривнях.

Оскільки ці послуги фінансуються коштом міжнародної технічної допомоги, вони оплачуватимуться без ПДВ.

Участь в тендері можуть брати юридичні особи та фізичні особи-підприємці (ФОП).

Для ФОП — до заявки додається: актуальна виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, витяг з реєстру платників податків/свідоцтво платника єдиного податку, наявний перелік видів діяльності, що відповідають суті послуг, щодо яких оголошено тендер (КВЕДи).

Для юридичних осіб — до заявки додаються реєстраційні документи: скан-копія Статуту, свідоцтва про державну реєстрацію/виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, свідоцтва платника ПДВ/витягу з реєстру платників ПДВ та/або свідоцтва/витягу про сплату єдиного податку чи іншого податку відповідно до чинного податкового законодавства, документ, що підтверджує повноваження підписанта.

ОСНОВНІ КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ПЕРЕМОЖЦІВ

 • Раціональна фінансова пропозиція.
 • Готовність виконувати роботи у визначені терміни.
 • Підтверджений досвід у сфері надання послуг.
 • Якість надання послуг.
 • Відповідність заявки потребі замовника та умовам тендерної документації.

Визначення переможців відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій згідно з критеріями відбору. Результати відбору будуть оголошені всім, хто брав участь у конкурсі, електронною поштою або телефоном.

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до Юрія Хорунжого за електронною адресою: [email protected].


Останні публікації цього розділу:

Тендер із постачання наборів екстреного реагування

Тендер на проведення дослідження з оцінки застосування документів з енергоефективності будівель

Конкурс на вакансію консультант з фінансових питань БО «Світло надії»

Request for proposal for the supply and delivery services: Regular HEAT trainings / Запит на надання пропозицій на постачання та надання послуг: Регулярне проведення тренінгів HEAT

Запит комерційної пропозиції № RFQ-UKR-00288943 на постачання Захисних штанів. Клас захисту - 1 (20 м/с)

Відкритий тендер на закупівлю ноутбуків