Тендер на надання послуг з друку та розміщення зовнішньої реклами

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Internews Ukraine

тендер-tender-1-11
Тендер на надання послуг з друку та розміщення зовнішньої реклами

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» оголошує тендер на надання послуг з друку та розміщення рекламних матеріалів на носіях зовнішньої реклами в українських містах в межах проєкту «Зміцнення національних механізмів по запобіганню та реагуванню на насильство за ознакою статі, в тому числі в гуманітарних умовах», що фінансується Фондом ООН у галузі народонаселення. 

МЕТА: вибір фахівців для надання послуг з виготовлення та розміщення плакатів та сітілайтів на носіях зовнішньої реклами впродовж березня 2024 року.

ОПИС ПОСЛУГ: обрані підрядники надаватимуть послуги з друку і розміщення таких комунікаційних продуктів:

 1. плакатів з соціальною рекламою у форматі А3 у громадських місцях (залізничні вокзали та/або автостанції, зупинки громадського транспорту, міський громадський транспорт, тощо). Очікувана кількість — орієнтовно 300 розміщень;
 2. соціальної реклами у форматі сітілайтів / сітілайтів на зупинкових павільйонахОчікувана кількість— орієнтовно 40 розміщень.

ГЕОГРАФІЯ: обласні центри, великі міста та районні центри в таких областях: Одеська, Миколаївська, Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Чернігівська, Сумська

Важливо! До розгляду також приймаються заявки учасників, які можуть розмістити лише частину зазначених рекламних продуктів та/або покривають лише частину з зазначених областей.

ТЕМАТИКА: підвищення рівня обізнаності населення щодо діяльності онлайн-платформи «Аврора», що надає комплексну психотерапевтичну допомогу людям, які зазнали насильства, зокрема сексуального, що пов’язане з війною.

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ТЕНДЕРНОЇ ЗАЯВКИ

До участі в оцінці допускаються тендерні пропозиції, які:

 • містять повний пакет документів, а саме: заповнена заявка, реєстраційні документи, перелік продуктів та опис потенційних локацій для розміщення рекламних матеріалів;
 • заповнені українською мовою;
 • закріплені підписом та печаткою;
 • вчасно надіслані електронною поштою.

СТРОКИ НАДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ЗАЯВКИ

Пропозиції на участь у тендері приймаються до 12:00 28 лютого 2024 року на пошту [email protected] з обов’язковим зазначенням теми листа: «Заявка на тендер_зовнішня реклама».

ВИМОГИ ДО ПОСЛУГ ТА УМОВИ ОПЛАТИ

Послуги оплачує ГО «Інтерньюз-Україна» на умові післясплати на підставі підписаного з виконавцем договору/рахунку/акту виконаних робіт шляхом безготівкового перерахування відповідної суми на рахунок виконавця у гривнях.

Участь в тендері можуть брати юридичні особи та фізичні особи-підприємці (ФОП).

Для ФОП – до заявки додається: актуальна виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, витяг з реєстру платників податків/свідоцтво платника єдиного податку, наявний перелік видів діяльності, що відповідають суті послуг, щодо яких оголошено тендер (КВЕДи).

Для юридичних осіб — до заявки додаються реєстраційні документи: скан-копія Статуту, свідоцтва про державну реєстрацію/виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, свідоцтва платника ПДВ/витягу з реєстру платників ПДВ та/або свідоцтва/витягу про сплату єдиного податку чи іншого податку відповідно до чинного податкового законодавства, документ, що підтверджує повноваження підписанта.

ОСНОВНІ КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ПЕРЕМОЖЦІВ

 • Раціональна фінансова пропозиція.
 • Готовність виконувати роботи у визначені терміни.
 • Підтверджений досвід у сфері надання послуг.
 • Якість надання послуг.
 • Відповідність заявки потребі замовника та умовам тендерної документації.

Визначення переможців відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій згідно з критеріями відбору. Результати відбору будуть оголошені всім, хто брав участь у конкурсі, електронною поштою або телефоном.

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до координаторки проєктів Олександри Лисенко за електронною адресою: [email protected]


Останні публікації цього розділу:

Запрошення до участі у процесі закупівлі (Комплект меблів у дитячу кімнату; Пральна машина; Слуховий апарат; Мобільний телефон із аксесуарами; Комплект "Мойдодир"; Засоби реабілітації)

Пошук учасників на короткостроковий волонтерський проєкт в Туреччині

Пошук учасників на волонтерський проєкт в Нідерландах

Проведення офлайн тренінгів на тему: «Надання домедичної допомоги»

Пошук учасників на волонтерський проект "Volunteer in Poland" в Польщі

Відкритий тендер на закупівлю послуг з проведення соціологічного дослідження у фокус групах