Тендер на надання послуг із комунікаційного супроводження проекту

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тендер tender 1 (9)
Тендер на надання послуг із комунікаційного супроводження проекту

Мужнародна благодійна організація Благодійний фонд “СОС Дитячі Містечка” Україна оголошує тендер по пошуку підрядника на надання комунікаційних послуг для підтримки проекту СОС Діти. Програма екстреного реагування.

Вимоги до надавача послуги:

 1. Наявність ФОПа 3-ої групи та діючої комунікаційної агенції;
 2. Члени команди комунікаційної агенції повині мати досвід роботи: журналістами, редакторами, продюсерами, комунікаційниками у державному, громадському та приватному секторах;
 3. Позитивний досвід комунікаційного супровіду проєктів NGO;
 4. Досвід роботи із NGO у сфері захисту прав дитини, соціального захисту, системи надання соціальних послуг, соціальної роботи;

Попередній зміст послуги: 

 1. Ведення комунікації з членами Консорціуму проекту «СОС Діти. Програма екстреного реагування» для узгодження матеріалів, отримання регулярного контенту, перевірка на відповідність гайдлайнам проекту та рекомендаціям.
 2. Консультування партнерів проекту по створенню контенту для соціальних мереж партнерів Консорціуму в рамках проекту «СОС Діти. Програма екстреного реагування».
 3. Написання постів та оформлення зображень для соціальних мереж Facebook, Instagram, LinkedIn організації про діяльність партнерів Консорціуму в рамках проекту «СОС Діти. Програма екстреного реагування».
 4. Написання новин для розміщення на сайті sos-ukraine.org про проект «СОС Діти. Програма екстреного реагування».
 5. Рерайтинг історій бенефіціарів з контенту, що надсилає партнер Консорціуму, або інтерв’ювання бенефіціарів партнерів (за згоди бенефіціара та партнера) Консорціуму для подальшого використання в звітності проекту, написання новин для розміщення на сайті sos-ukraine.org та в соціальних мережах.
 6. Написання та розміщення в медіа прес-релізів про співпрацю, взаємодію, діяльність партнерів Консорціуму в рамках проекту «СОС Діти. Програма екстреного реагування».
 7. Отримання щомісячних звітів від партнерів Консорціуму по комунікаціях, зведення в єдину форму звітності, представлення результатів та рекомендацій щодо ефективності розміщених матеріалів.
 8. Щомісячний звіт використання хештегу #sosдіти в соціальних мережах.

 

№пп

Джерело розміщення інформації

Формат

Кількість

Періодичність

1

Сайт

Новина

4

1 в тиждень

2

Facebook, Instagram

Пост

16

По 2 в тиждень для кожної мережі

3

LinkedIn

Пост

4

1 в тиждень

4

Медіа

Прес-реліз

1

1 в місяць

 

Термін надання послуг: серпень 2022 – грудень 2022 з подальшим переглядом термінів за умови продовження проекту «СОС Діти. Програма екстреного реагування».

Заявки щодо участі в тендері приймається до 12  серпня 2022 року 17.00

Контактна особа: [email protected]


Останні публікації цього розділу:

Гранти на програму шкільного самоврядування в громадах

Триває набір на навчання у бізнес-школі для молоді з числа ВПО для громад Чернівецької області

Тендер на закупівлю безкаркасних брезентових наметів

Тендер із постачання непродовольчих товарів для надання благодійної допомоги

Call for expressions of interest for minor repairs of buildings/construction services. Запрошення до вираження зацікавленості (дрібний ремонт будівель/послуги з ремонту)

Представництво DVV International оголошує конкурс із пошуку розробника для виготовлення серії відеороликів про центри навчання та освіти дорослих