Тендер із закупівлі установки для ремонту доріг для Маловисківської ОТГ

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Тендер
Тендер із закупівлі установки для ремонту доріг для Маловисківської ОТГ

Організація Global Communities запрошує вас надати цінову пропозицію щодо постачання установки для ямкового ремонту доріг та прицепу для Маловисківської ОТГ (Кіровоградська область), відповідно до специфікації RFQ#418.

Деталі конкурсу та форми для заповнення знаходяться у вкладених файлах:

Global_communities – RFQ_418_Eng

Global_communities – RFQ_418_Ukr

Пропозиції повинні бути вчасно надіслані в межах граничної дати подання пропозицій із заповненими додатками, на бланку компанії, підписані уповноваженою особою та включати контактні деталі Подавача.

Пропозиції подані у невідповідній формі не будуть прийняті до розгляду.

Пропозиції просимо надсилати до 12:00 за місцевим часом 25 серпня 2020 року на адресу: [email protected] та обов’язково вказувати номер тендеру RFQ#418 та назву вашої організації.

Всі запити та уточнення надсилаються у письмовій формі за наведеними вище адресами не пізніше 12:00 20 серпня 2020 року. Будь-яка інформація, що надається одному Подавачу стосовно цього Запиту, буде загально доступна всім Подавачам в формі Додатку до цього Запиту. Просимо утримуватися від персональних візитів та телефонних дзвінків. Всі запитання та запити за цим тендером просимо адресувати виключно Global Communities.


Останні публікації цього розділу:

Гранти на переклад від House of Europe

Гранти міжнародної співпраці від House of Europe

Відкритий прийом заявок для місцевих ОГС для отримання експертної підтримки з роботи та застосування стандартів належного врядування

Набір на тренінг для жінок-активісток «Бюджетна адвокація»

Конкурс на закупівлю та встановлення кондиціонерів

Конкурс “Я люблю своє місто”