Тендер із закупівлі транспортних послуг на території Черкаської, Львівської та Волинської областей

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тендер tender 1 (9)
Тендер із закупівлі транспортних послуг на території Черкаської, Львівської та Волинської областей

Благодійний фонд «Повір у себе» в межах грантового проєкту «Допомога цивільному населенню під час війни в Україні через підтримку діяльності СпівДія шелтерів», що реалізується за підтримки ПРООН, оголошує відкритий тендер на закупівлю транспортних послуг на території Черкаської, Львівської та Волинської областей (здійснення транспортних перевезень людей та габаритних вантажів).

Дата оголошення про тендер: 12 серпня 2022 року.

Термін подання тендерних пропозицій: 27 серпня 2022 року (включно).

Предметом закупівлі є:

Лот №1 «Транспортні послуги у Черкаській області»

Назва позиції

Кількість одиниць

 • Надання транспортних послуг для здійснення пасажирських та вантажних перевезень на території Черкаської області

1

 Лот №2 «Транспортні послуги у Львівській області» 

Назва позиції

Кількість одиниць

 • Надання транспортних послуг для здійснення пасажирських та вантажних перевезень на території Львівської області

1

 Лот №3 «Транспортні послуги у Волинській області»

Назва позиції

Кількість одиниць

 • Надання транспортних послуг для здійснення пасажирських та вантажних перевезень на території Волинської області

1

 Детальний опис послуг, що оголошуються

В цьому тендерному оголошенні передбачено три лоти. Лот №1 передбачає закупівлю транспортних послуг у Черкаській області. Лот №2 передбачає закупівлю транспортних послуг у Львівській області. Лот №3 передбачає закупівлю транспортних послуг у Волинській області. Кожен постачальник може подавати пропозиції на декілька лотів одночасно, але для кожного лоту має бути заповнена окрема форма тендерної пропозиції.

Послуги надаватимуться особам, які залучені в допомозі внутрішньо переміщеним особам, які проживають у шелтерах, верифікованих в рамках програми. В межах надання послуг передбачається здійснення транспортних перевезень людей та габаритних вантажів.

Транспортні засоби для пасажирських перевезень мають мати можливість перевезення до 3 пасажирів.

Транспортні засоби для вантажних перевезень мають вміщати на своєму борту вантаж вагою до 2 тонн. Грузове відділення має бути шириною від 1,5 м, довжино – від 3 м, висотою – від 1,5 м. Об’єм вантажного відділення – від 9 м3.

Транспортні засоби обов’язково мають бути у справному технічному стані та обладнанні необхідними системами безпеки. Маршрути транспортування пролягають як в межах нанесених пунктів, так і по міжміським дорогам. Оплата передбачається виключно безготівкова.

Строк надання послуг: надання послуг має початися з наступного дня від дати підписання Договору надання послуг.

Вимоги до постачальника послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення надання послуг, наявність ліцензії на послуги перевезення пасажирів та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою і підписом (рахунок-фактура, акт виконаних робіт).

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 4. Оригінал рахунка-фактури;
 5. Зразок договору надання послуг (з зазначенням можливих маршрутів з кілометражем, вартості транспортування за кілометр, вартості годину простою, вартості подачі транспортного засобу, інформації про наявний перелік транспортних засобів);
 6. Документи, що підтверджують досвід (рекомендаційні листи, договори на аналогічні роботи/послуги, тощо);
 7. Документи, що підтверджують фінансовий стан (довідка з банку, тощо).
 8. Ліцензія на здійснення пасажирських перевезень (пропозиції від учасників без ліцензії розглядатись не будуть)

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
 3. Якість опису послуг та відповідність очікуванням організатора;
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за електронною адресою [email protected] до 23 серпня 2022 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу ПРООН [email protected] з темою листа «Відкритий тендер RPP/2022/06/054/SC_назва учасника» до 27 серпня 2022 року. Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 23:59 години 27 серпня 2022 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у цьому тендерному оголошенні, але не пізніше 02 вересня 2022  року.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контактна особа: Гуменна Олександра Борисівна, телефон +38 (095) 271-89-14


Останні публікації цього розділу:

Тендер на придбання обладнання, предмети та матеріали для облаштування ігрової кімнати (оптичні прилади)

Тендер на закупівлю транспортних послуг в Сумській області

Надання послуг консультанта по розробці навчального курсу

Продовженно: конкурс на закупівлю комплектів бронезахисту

Закупівля дитячого харчування та дитячих підгузків для Донецької ОДА

Тендер на Проведення робіт по здійсненню поточного ремонту санвузлів в Львівській області