Тендер із закупівлі настільних ігор для облаштування публічних просторів у громадах Чернігівської області

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
AMI

grant_tender_29.03_
Тендер із закупівлі настільних ігор для облаштування публічних просторів у громадах Чернігівської області

Громадська організація «Агенція міських ініціатив» в межах грантового проєкту «Створення публічних просторів у громадах Чернігівської області як інструмент посилення громадської участі», що реалізується в межах грантового конкурсу «Посилення громадської участі в процесах раннього відновлення на звільнених територіях», який адмініструється ІСАР Єднання за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», що фінансується країнами партнерами, оголошує відкритий тендер на закупівлю настільних ігор  для облаштування публічних просторів у громадах Чернігівської області (Сосниця (село Чорнотичі), Новобасанська, Киїнка, Гончарівське (село Смолин),  Тупичівська (село Вихвостів)).

Дата оголошення про продовження тендеру: 23.06.24

Термін подання тендерних пропозицій: 7 календарних дні

 Предметом закупівлі є настольні ігри для просторів, якість яких відповідає чинному законодавству України. 

Учасник визначає ціни з урахуванням всіх видів та обсягів наданих послуг, що повинні бути виконані. Ціна пропозиції повинна включати всі витрати Учасника, в т.ч. сплату податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, вартість матеріалів, страхування, інші витрати. Якщо пропозиція Учасника містить не всі види робіт або зміну обсягів та складу робіт згідно з документацією закупівель, ця пропозиція вважається такою, що не відповідає умовам документації закупівлі, та відхиляється Замовником.

Строк надання товарів/ послуг: протягом 30 днів від дати підписання Договору поставки.

У вартість послуг повинна бути включена доставка товару до місця призначення – Чернігівська область (Сосниця (село Чорнотичі), Новобасанська, Киїнка, Гончарівське (село Смолин),  Тупичівська (село Вихвостів))

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт). Учасник має бути не платником ПДВ. 

Технічні, якісні, кількісні та інші характеристики предмета закупівлі

(технічна специфікація)

   

Назва 

К-сть,шт

 

1

Настільна гра Продай, якщо зможеш 

1

 

2

Настільна гра Правда або Дія: Сімейна

1

 

3

Настільна гра Що за мем? (What do you meme)

1

 

4

Гра STRATEG LUX “Монополія України” 7008

1

 

5

Настільна гра “UNO” Mattel

1

 

6

Настільна гра Хронологія: Історія України (Memo Games)

1

 

7

Гра для компанії «Хто я in UA?»

1

 

8

Набір для гри у Маджонг “Fox”

1

 

9

Настільна гра Strateg “Cheese Jenga” 48 брусків, міні (укр) (30718)

1

 

10

Гра Вежа Влади 2.0.

1

 

11

Настільна гра ТОП 10 (Top Ten)

1

 

12

Мафія настільна гра Українська мова (укр.)

1

 

13

Настільна гра Камера! Мотор! Гра про Кіновиробництво (Roll Camera!: The Filmmaking)

1

 

14

Конструктор LEGO Classic Коробка кубиків для творчого конструювання великого розміру 790 деталей (10698)

1

 

15

Світловий планшет-пісочниця Noofik 42х52см, для малювання піском і інших ігор

1

 

16

Гра Arial Ерудит Еліт УКР (4820059910220)

1

 

17

Настільна гра Strateg Монополія України (4820175994814)

1

 

18

Настільна гра «Ферма люкс» (укр )

1

 

19

Настільна гра “UNO” Mattel

1

 

20

Гра розвиваюча «Дуплет»

1

 

21

Настільна гра Danko toys Казацьке лото

1

 

22

Дитячий двосторонній мольберт Komarovtoys М404 з магнітною дошкою для малювання

1

 

23

Ігровий стіл (Ігровий стіл 4в1 SANTOS: Настільний футбол, Аерохокей, Більярд, Теніс 121х62 см)

1

 

 

Для підтвердження відповідності тендерної пропозиції учасника технічним, якісним кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, встановленим замовником учасник повинен надати наступні документи на позиції  таблиці даного додатку:

 • Копія сертифікату відповідності, що виданий органом з сертифікації, яким підтверджується відповідність Товару, що пропонується учасником, діючим в Україні державним нормам та стандартам, засвідчені печаткою (у разі наявності)  та підписом уповноваженої особи виробника;
 • Учасник надає детальний опис товару, що пропонується до закупівлі, із зазначенням виробника товару, інформація про вказаний товар;

Примітка: Завірення документів печаткою необхідне лише у разі, якщо учасник використовує печатку у своїй господарській діяльності, якщо Учасник не використовує печатку то у такому разі надається довідка в довільній формі про ведення господарської діяльності без печатки. 

У цій документації всі посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва вживаються у значенні «…. «або еквівалент»». Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі та всіх його складових частин (в тому числі еквівалентів) мають бути не гіршими за вимоги, зазначені.

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 3. Тендерна пропозиція в довільні формі
 4. Оригінал Рахунка-фактури 
 5. Зразок договору поставки товару
 6. Документи, що підтверджують досвід (рекомендаційні листи, договори на аналогічні роботи/послуги тощо) за наявності

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою [email protected] до 07.07.2024 року включно. 

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/робіт/передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником до 18:00 07.07.2024 року на електронну пошту [email protected] з вказаною темою «Тендерна пропозиція_побутові товари для просторів_назва учасника». Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 18:00 години 07.07.2024 року, розгляду не підлягатимуть. 

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 12.07.2024 року.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

 

Контактна особа: Анастасія, телефон 063 430 48 62

 


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на консультанта_ку з питань громадянської освіти

Змінені умови проведення тендеру: Проведення ІІ-го етапу відновлення укриття в селі Центральне Миколаївської області

Конкурс на заміщення вільних позицій надавачів послуг із стенографічного запису

Тендер на послуги з організації проживання, харчування, відшкодування вартості проїзду та страхування учасників під час обмінного візиту

Закупівля медичного обладнання

Новий набір на курс "Навігатор майбутнього"?