Тендер із постачання послуг з оформлення паспортних документів дітям міста Херсону та Херсонської області

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


tender_ntylth(2)
Тендер із постачання послуг з оформлення паспортних документів дітям міста Херсону та Херсонської області

ФОРМА Б. ТЕНДЕР

                                                   24 травня 2024 року

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ВІТРИ ЗМІН» (надалі БФ «ВІТРИ ЗМІН» або «Замовник») що впроваджується за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, запрошує постачальників подати заявку на участь у тендері (далі – Тендер) із постачання послуг з оформлення паспортних документів дітям міста Херсону та Херсонської області.

На Тендер виноситься однин лот, який наведено в додатку № 1.

Учасники мають право подати заявку на лот в цілому. Також учасники мають право запропонувати знижку в разі присудження реалізації договору.

Закупівля послуги з паспортизації скасовується замовником

ТЕНДЕРНА (ЦІНОВА) ПРОПОЗИЦІЯ

Відомості про учасника процедури закупівлі

Повне найменування учасника

 

Керівництво (ПІБ, посада, контактні телефони)

 

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ (за наявності)

 

Юридична адреса

 

Фактична адреса

 

Тел./факс

 

Електронна адреса

 

Інша інформація

 

Чинність заявки (мінімум 30 днів)

 

Підпис печатка

 

 

Ми, (назва учасника процедури закупівлі) надаємо свою тендерну пропозицію згідно оголошення БФ «ВІТРИ ЗМІН» № UKR-2024-19 від 24.05.2024 року згідно з технічними та іншими вимогами Замовника.

Після вивчення тендерної документації зобов’язуємося виконувати свої зобов’язання відповідно до визначених умов Замовника та ціни пропозиції. Ціна пропозиції включає в себе всі витрати, податки і збори, необхідні платежі, що сплачуються або мають бути сплачені Учасником, згідно із законодавством України.

УМОВИ та ПОЛОЖЕННЯ

СПЕЦИФІКАЦІЇ (для всіх лотів)

№ з/п

 Опис

 Одиниця    

   виміру

Кількість

Ціна за одиницю

  Загальна ціна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

 

 

 1. ДОСТАВКА

Послуга з оформлення паспортних документів має бути надана для дітей міста Херсона та Херсонської області (супровід і консультування дітей і їх законних представників з питань отримання паспортних документів дітей, подача заяв до органів державної міграційної служби про отримання документів, сплата обов’язкових платежів за видачу документів).

 1. ЗАЯВКИ

Постачальники повинні надати свої Заявки в запечатаному конверті з поміткою БФ «ВІТРИ ЗМІН» № UKR-2024-19 або надіслати їх електронною поштою з темою повідомлення БФ «ВІТРИ ЗМІН» № UKR-2024-19.

Заявки складаються з:

 • Заповненої тендерної форми та специфікації (див. сторінку 1,2 цього Тендеру).
 • Технічної (Додаток №1) та цінової пропозиції.
 • Додаткові документи до заявки:

- Свідоцтво про реєстрацію

- Підтвердження виду діяльності (Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців)

- Свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ/Свідоцтво про реєстрацію платника єдиного податку, у разі наявності

- Банківські реквізити – довідка з банку

- Дійсна ліцензія на здійснення відповідного виду робіт (якщо застосовано)

- Інформація про профіль діяльності компанії (роки досвіду у відповідній сфері)

- Фінансова звітність за останні два роки діяльності компанії.

Крім цього, зауважте, що:

 • Усі ціни вказуються в гривнях
 • Цей Тендер надається у запечатаному конверті або надсилається електронною поштою. Учасники повинні дотримуватись інструкцій, викладених у Тендері
 • Важливо, щоб Учасники ознайомилися з усіма положеннями Тендеру та подали заявку відповідно до цих вимог. Вимоги передбачають подання усіх необхідних документів та заповнення усіх текстових полів заявки. Зауважте, що ненадання необхідних документів або не заповнення текстових полів може призвести до дискваліфікації Вашої заявки.

Будь-які запити чи запитання про надання додаткової інформації щодо цього Тендеру повинні надсилатися на електронну пошту [email protected], але не пізніше ніж за 24 години до кінцевого терміну подання заявок.

Паперові Заявки повинні надсилатись на адресу Замовника: Україна, 65045, м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 76 (офіс 26). Електронні заявки повинні надсилатись на електронну пошту [email protected]. Контактні особи: Руснак Олена або Опаренко Олег (тел. 050-052-65-84).

Заявки, подані в іншому форматі (факсом, у відкритому конверті, тощо) або без заповненої форми вважатимуться НЕДІЙСНИМИ.

Зауважте, що належним чином запечатана Заявка або електронний лист повинні бути отримані Покупцем не пізніше 18:00, 29 травня 2024 року. Заявки будуть відкриватись о 18:30 того ж дня.

ЗАЯВКИ, ЩО НАДХОДЯТЬ ПІЗНІШЕ, НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ

 1. ІНСТРУКЦІЇ для ЗАЯВНИКІВ
 • Маркування та подання паперових заявок

Заповнені заявки повинні надаватись українською мовою в одному екземплярі на паперовому носієві належним чином підписані та промарковані

 • СКРІПЛЕНІ ПЕЧАТКОЮ ЗАЯВКИ повинні бути вкладені у Конверт для заявок і ретельно запечатані; поряд з НОМЕРОМ ЗАЯВКИ (БФ «ВІТРИ ЗМІН» № UKR-2024-19) на конверті має бути проставлене чітке МАРКУВАННЯ. Кореспонденція повинна надійти до БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ВІТРИ ЗМІН» НЕ ПІЗНІШЕ вищезазначеної КІНЦЕВОЇ ДАТИ ТА ЧАСУ ОТРИМАННЯ ЗАЯВКИ, яку також вказано на лицевій стороні Запрошення до участі у тендері. Запечатані заявки необхідно надіслати кур’єрською доставкою або самостійно доставити за адресою: Україна, 65045, м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 76 (офіс 26), та передати відповідальній особі.

Заявки, отримані пізніше вказаного терміну чи оформлені неналежним чином, вважатимуться НЕДІЙСНИМИ.

 • У запечатаному конверті з назвою БФ «ВІТРИ ЗМІН» № UKR-2024-19 Постачальник повинен подати Технічну пропозицію (Додаток №1) В ОДНОМУ ЕКЗЕМПЛЯРІ НА ПАПЕРОВОМУ НОСІЄВІ, яка містить повний набір необхідних документів, перерахованих нижче, та НАЛЕЖНИМ ЧИНОМ ПІДПИСАНУ Цінову пропозицію В ОДНОМУ ЕКЗЕМПЛЯРІ НА ПАПЕРОВОМУ НОСІЄВІ.

або (у випадку електронного надання тендерної пропозиції):

Тендерні пропозиції можуть бути надіслані електронною поштою на адресу:  [email protected]. Тема електронного повідомлення має бути (назвою БФ «ВІТРИ ЗМІН» № UKR-2024-19)

 • Заявки повинні бути підписані/проштамповані належним чином уповноваженим представником компанії, що пропонує свої послуги та/або товари
 • Заявки, надіслані на іншу адресу або в іншій формі, ніж це передбачено цим Запрошенням до участі у тендері, або у випадку яких не дотримано належного рівня конфіденційності, або або отримані після вказаної дати та часу, буде відхилено.
 1. ВИМОГИ ТА ВМІСТ ЗАЯВКИ

1) Перелік документів, які Заявники повинні надати як частину їхньої Заявки:

Нижче наведено критерії УСПІШНОГО/НЕУСПІШНОГО ПРОХОДЖЕННЯ. Якщо Заявник не надасть будь-який з нижчезазначених документів, його заявка не розглядатиметься у межах подальшої оцінки:

 • Належним чином підписана Тендерна форма (див. сторінку 1 цього Тендеру)
 • Інформація про профіль діяльності компанії (репутація, попередній досвід співпраці з НУО, наявність представництв в регіоні, тощо)

У разі ненадання вищезазначених Обов’язкових документів заявка може вважатися НЕДІЙСНОЮ

2) У комерційній частині необхідно дотриматись таких критеріїв:

- Валюта: гривня

- Зразок Цінової пропозиції: Постачальники повинні використовувати Зразок Цінової пропозиції у підготовці своїх Цінових пропозицій (див. сторінку 1-3 цього Тендеру). 

3) Покупець зберігає за собою право на те, щоб:

- запросити будь-які додаткові або підтверджувальні дані (у Постачальників)

- прийняти будь-яку Заявку повністю або частково

- вступити у переговори з обраним Постачальником

- доручити реалізацію контрактів більш ніж одному Постачальнику в цілях здійснення часткової закупівлі

ПРОЦЕС ТА МЕТОД ОЦІНКИ ЗАЯВОК

Реалізацію Контракту буде доручено Постачальнику, який надав технічно прийнятну пропозицію з найнижчою ціною. Пропозиція вважається технічно прийнятною, якщо вона відповідає наступним мінімальним технічним критеріям: усі вищезгадані документи, що повинні супроводжувати Заявку, було надано, запропоновані товари відповідають необхідним специфікаціям (див. Додатки №1).

ЧИННІСТЬ ЗАЯВОК

Заявки повинні зберігати свою чинність не менше 30 календарних днів після їх відкриття, якщо інше не передбачено Спеціальними умовами та положеннями. Постачальники повинні вказати період чинності своїх заявок, оскільки Покупець може доручити виконання контрактів за заявкою, яка найкраще відповідає вимогам Тендеру, якщо на момент надходження запитів про надання товарів/послуг заявка є чинною. Покупець може звернутися до Заявників з проханням про подовження періоду чинності заявок.

ДОРУЧЕННЯ РЕАЛІЗАЦІЇ КОНТРАКТУ

1) Реалізацію контракту(-ів) буде доручено Постачальнику, який вніс технічно прийнятну пропозицію з найнижчою ціною, чиї послуги є прийнятними з комерційної та технічної точки зору та чия заявка відповідає усім Інструкціям, Умовам та положенням, наведеним у Тендері, за умови, що заявка є прийнятною і відповідає інтересам Покупця

2) Покупець залишає за собою право досягнути декілька домовленостей щодо будь-яких товарів/послуг, якщо, на думку Покупця, Постачальник, який найкраще відповідає вимогам Тендеру, не може повністю задовольнити потреби у товарах/послугах, або якщо Покупець вважатиме, що це найбільше відповідає його інтересам. Будь-яка домовленість згідно з цією умовою буде оформлюватись на основі найкращої, другої найкращої, третьої найкращої і т.д. заявки, яка задовольняє усі вимоги, перераховані у Тендері.

Покупець здійснює платіж після отримання наданих товарів/послуг.

 

Додаток № 1

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРЕДМЕТ ЗАКУПІВЛІ

ЛОТ № 1: Послуга з оформлення паспортних документів 1613 (одній тисячі шестистам тринадцяти) дітям міста Херсона та Херсонської області (супровід і консультування дітей, їх батьків та інших законних представників з питань отримання паспортних документів для їх дітей, подача заяв до органів державної міграційної служби про отримання цих документів, сплата обов’язкових платежів за видачу документів) протягом 2024 року.

Найменування позиції, кількість:

Послуга з оформлення паспортних документів 1613 (одній тисячі шестистам тринадцяти) дітям міста Херсона та Херсонської області (супровід і консультування дітей і їх батьків та інших законних представників з питань отримання паспортних документів для їх дітей, подача заяв до органів державної міграційної служби про отримання цих документів, сплата обов’язкових платежів за видачу документів) протягом 2024 року.

 

 

 

Ціна послуги Постачальника _____ грн. за супровід і отримання документів однією дитиною

_______ грн.

 

Загальна ціна ________ грн.

Закупівля послуги з паспортизації скасовується замовником


Останні публікації цього розділу:

Закупівля «Аудиторські послуги»

Конкурс на надання послуг тьютора до МБФ "СЕЙВД"

REQ-KYI-24-0089 - Закупівля навчання з медіа права для ФГВ

Запрошення до участі у процесі закупівлі на укладання договорів про надання автотранспортних послуг з соціальних перевезень

Тендер на проведення поточного ремонту в приміщенні Молодіжного центру м. Хирів Самбірського району Львівської області

Тендер на закупівлю індивідуальних психологічних консультацій та консультацій групової терапії