Світовий конкурс есеїв – Якою має бути освіта?

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


50325118_2249831655342463_1799296524828540928_n
Світовий конкурс есеїв – Якою має бути освіта?

Думки дітей про те, якою має бути освіта, — важливі. Розуміючи це, World Bank Group разом з Financial Times’ blog запустили конкурс есеїв.

Вони пропонують молоді з усього світу розповісти свої ідеї про те, як має змінитися освіта у майбутньому. Зробімо цю освітню можливість більш видимою.

Якщо ви маєте дітей, учнів, друзів та подруг у віці від 16 до 19 років, розкажіть їм про цей конкурс. У конкурсному есеї чи блозі потрібно розповісти, яким ви бачите розвиток шкіл та освітньої системи у майбутньому. Організатори у пошуках критичних роздумів, інноваційних ідей та нестандартних рішень про те, як вдосконалювати освіту, аби підвищити її ефективність та покращити якість для майбутніх поколінь.

Конкурсний есей або блог має бути англійською мовою розміром до 500 слів. Надсилати свої роботи потрібно до 31 січня 2019 року.

Найкращі з них буде надруковано у інтернет-виданнях Financial Times та World Bank Group blog, а їх автори зможуть безкоштовно відвідати зустріч представників Світового банку у Вашингтоні.

Детальніше про конкурс читайте за лінком: https://goo.gl/3MhphY


Останні публікації цього розділу:

Конкурс заявок на створення міжрегіональних хабів з розбудови потенціалу жіночих організацій

Кур’єрські послуги для програми USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (проект DG-East)

Запрошення подати тези для участі в П'ятому щорічному регіональному науковому симпозіумі в рамках концепції "Єдине здоров'я"

Тендер на закупівлю послуг з розміщення, харчування та оренди приміщення для тренінгу

Тендер на відбір постачальників транспортних послуг та харчування

Запит цінових пропозицій на обладнання та інструменти