Стипендія від випускників “За стійку візію відновлення України” на навчання на магістерській програмі в УКУ

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


uku_scholarship
Стипендія від випускників “За стійку візію відновлення України” на навчання на магістерській програмі в УКУ

Інститут лідерства та управління УКУ разом зі спільнотою випускників 2023-2024 років оголошують конкурс на cтипендію для найвмотивованішого абітурієнта на навчання на магістерській програмі з управління неприбутковими організаціями.

Стипендія від випускників “За стійку візію відновлення України” може бути присуджена вступнику/вступниці, який/яка, завдяки своїй майбутній дипломній роботі та активній діяльності, має на меті спричинитися до розвитку власної організації та втілити реальні вимірні зміни у відновлення України.

Конкурс триває до 19 травня 2024 року включно. Результати будуть оголошені в прямому ефірі на FB сторінці Інституту лідерства та управління.

Стипендія покриває 35 % вартості навчання, сума — 67 500 грн. Повна вартість навчання — 195 000 грн. Повна сума стипендії розподіляється на 3 семестри та призначається на 1 семестр. За умови успішного навчання (сума балів за іспити та заліки 1 семестру повинна бути не нижчою 85 балів, усі завдання мають бути виконані в зазначені реченці та складені іспити й заліки, відповідно до дат академічного календаря УКУ), стипендія може бути продовжена на 2 та 3 семестр.

Для участі в конкурсі необхідно:

  • заповнити аплікаційну форму.
  • підготувати мотиваційне відео на тему: “Чому мені важливо навчатися на програмі і яку ідею я хочу втілити для відновлення України”
  • пройти співбесіду з випускниками.

Бажаємо успіху в нашому конкурсі!


Останні публікації цього розділу:

Конкурс: послуги створення і реалізації комунікаційної кампанії для посилення спроможності ОМС до впровадження стратегічних планів

Відбір постачальника на вантажні перевезення по Київському, Чернігівському, Харківському регіонах

100 грантів на навчання в Українській ІТ-Сотні

Выдбір на тренінги з цифрових навичок для учителів Чернігівської та Житомирської областей

Конкурс на консультанта_ку з питань громадянської освіти

Змінені умови проведення тендеру: Проведення ІІ-го етапу відновлення укриття в селі Центральне Миколаївської області