Стартує відбір до кемпу параюристів для підлітків

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
[email protected]

45418676_1882835715141402_3832292463729442816_n
Стартує відбір до кемпу параюристів для підлітків

Ти старшокласник чи студент? Мрієш стати юристом чи правозахисником та розбиратись у складних темах, зокрема, захисту прав на лікування? Тобі подобається допомагати іншим? Тоді цей шанс для тебе!

Оголошуємо конкурс на участь у безкоштовному кемпі параюристів для підлітків!  Стань агентом змін у боротьби з ВІЛ/СНІДом в Україні!

ХТО ТАКИЙ ПАРАЮРИСТ?

Це фахівець чи фахівчиня, який/яка надає першу юридичну допомогу. Він або вона ще не має юридичної освіти, але освоїв/ла необхідні знання та допомагає громадянам, які потребують первинної юридичної консультації.

ДЛЯ ЧОГО ЦЕ МЕНІ?

Параюридична діяльність – крутий досвід для твоєї майбутньої кар’єри, можливість познайомитися з десятками активних молодих хлопців і дівчат зі всієї країни, цікавими людьми, вибудувати свій шлях у громадському секторі у боротьбі з ВІЛ!

ЯК СТАТИ ПАРАЮРИСТОМ?

Якщо тобі від 16 до 21 років, заповни анкету на конкурсний відбір до нашого кемпу молодих параюристів та успішно заверши навчання!

ДЕ І КОЛИ?

Кемп відбуватиметься з 22 по 25 листопада 2018 року у місті Київ. Організатори забезпечують трансфер із залізничного вокзалу столиці до місця проведення кемпу, проживання, харчування та безпеку протягом навчання, а також компенсацію проїзду до Києва .

ЧОМУ Я МАЮ БУТИ У КЕМПІ?

  • унікальні знання та стати першими в Україні параюристами для підлітків
  • сертифікат про успішне закінчення навчання у кемпі, гідний першого резюме!
  • можливість працевлаштування у разі успішного завершення навчання в таборі
  • офіційне запрошення до кемпу для твого навчального закладу, що слугуватиме вагомою причиною твоєї відсутності під час занять
  • знайомство з півсотнею активних молодих громадян із усіх куточків України

Не барись: відбір до кемпу параюристів триває до 11 листопада!

Маєш додаткові питання? Телефонуй!:

0503817829, 0636039119, Оксана

Тренінг організовується громадською організацією “Альянс.Глобал” і “Тінерджайзер” в рамках проекту побудови мережі параюридичної допомоги для підлітків, вразливих до ВІЛ/СНІДу за фінансової підтримки БО “100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ” та Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією


Останні публікації цього розділу:

Розробник мотиваційної програми підтримки для ветеранів АТО / ООС

Тендер на логістичні послуги по організації доставки препаратів для лікування туберкульозу та ВІЛ до лікувально-профілактичних закладів в Одеській області

Третій загальноукраїнський конкурс найкращих проектів в освіті дорослих

Консультаційні послуги щодо адвокатування плану переходу на державне фінансування послуг з замісної підтримувальної терапії (ЗПТ) для ВІЛ-інфікованих пацієнтів та аналізу чинної нормативно-правової бази, що регулює порядок надання послуг з ЗПТ в Україні

Розробка та виготовлення відеоролика із серії «Гривня – наш символ»

Тендер на закупівлю сушильного обладання для Білоберізької та Богородчанської ОТГ (переоголошення)