Пошук тренерів/тренерок для проведення одного/серії тренінгів з основ мінної безпеки та домедичної допомоги

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


зображення_viber_2024-04-03_13-10-18-029
Пошук тренерів/тренерок для проведення одного/серії тренінгів з основ мінної безпеки та домедичної допомоги

Громадська організація “Білозерський центр регіонального розвитку” (смт. Білозерка Херсонської області) оголошує конкурсний відбір тренерів/-ок для проведення 2-х онлайн-тренінгів для 10 членів команди організації.

Тренінги заплановані в рамках проєкту “Професійні гуманітарні послуги та допомога”, що реалізується ГО “Білозерський центр регіонального розвитку” у межах проєкту Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства, що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

В рамках реалізації даного проєкту нам важливо посилити організаційну спроможність діяльності ГО “Білозерський центр регіонального розвитку” у гуманітарній сфері. Для цього потрібно підготувати/навчити команду гуманітарного центру основоположних стандартів гуманітарної роботи, аби ця діяльність була ще більше ефективною та професійною.

Мета серії тренінгів: підвищення компетенцій членів команди ГО “Білозерський центр регіонального розвитку” у сфері гуманітарної допомоги задля підвищення якості надання гуманітарних послуг.

Тривалість кожного з 2 тренінгів – 4 години.

Один тренер/-ка може подати тендерну пропозицію як на один тренінг, так і на 2 тренінги.

Формат – онлайн на платформі Zoom (буде здійснено відеозапис, не для загального поширення, а лише для внутрішнього користування членами команди ГО “Білозерський центр регіонального розвитку”).

Тематика та орієнтовний графік проведення тренінгів:

4-годинний онлайн тренінг “Перша домедична безпека в умовах війни” – червень 2024р.
4-годинний онлайн тренінг “Допомагай, не ризикуй: основи мінної безпеки” – липень 2024р.

Загальна кількість оплачуваних годин роботи тренера/тренерки – 8 годин.

Максимальна вартість наданих послуг тренером/тренеркою: 1000 грн/годину.

Вимоги до виконавців: Шукаємо фахівців, які мають досвід проведення тренінгів щодо заявлених тем; досвід роботи в гуманітарній сфері.

Постачальники тренінгових послуг мають бути ФОП на 3 групі Єдиного податку без ПДВ.

Для участі в тендері потрібно подати пакет документів:

Резюме, з посиланням на сторінку в соціальних мережах
Витяг, виписку з ЄДРПОУ
Витяг з реєстру платників єдиного податку
Цінова пропозиція

Орієнтовний план тренінгу

Для участі у закупівлі постачальник має надіслати Громадській організації “Білозерський центр регіонального розвитку” до 30 квітня 2024 р. вищезазначені документи на ел. пошту [email protected] з темою листа “Тендер – тренінги у сфері гуманітарної допомоги”.

Результати відбору будуть повідомлені учасникам тендера не пізніше 10 травня 2024р.

Контактна особа: Оксенюк Катерина, тел. 0950874860


Останні публікації цього розділу:

Тендер на постачання будівельних матеріалів

Тендер на закупівлю вікон та дверей у приміщенні, а також монтаж та демонтаж вікон та дверей на об’єкті комунальної установи «Одеський муніципальний молодіжний центр»

Тендер на укладання разового договору на ремонт приміщень, що розташовані у студентському гуртожитку Харківського державного професійно-педагогічного фахового коледжу

Тендер на укладання разового договору на ремонт гуртожитку у м. Харків

Закупівля робіт з буріння свердловини, улаштування фундаментів, встановлення веж

Тендер на постачання силосів для зберігання та відвантаження соєвого протеїнового концентрату (СПК) для субреціпієнта Програми USAID АГРО