Школа цифрової безпеки DSS380 пропонує редакціям аудит з цифрової безпеки

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
pereklad

DSS newsrooms search_cover_SMALL
Школа цифрової безпеки DSS380 пропонує редакціям аудит з цифрової безпеки
Редактори ЗМІ здатні чудово організувати процес створення та публікації контенту в своїх редакціях, однак нерідко технічна частина роботи редакції (сервери, облікові записи, техніка) є доволі хаотичною та уразливою. Це становить приховані чи наявні загрози для роботи як колективу, так і кожного окремого співробітника редакції. «Інтерньюз-Україна» в рамках Школи цифрової безпеки DSS380 надає українським редакціям комплексну підтримку через  аудити з цифрової безпеки та подальші консультації.
 
Навесні-влітку 2018 року ми розпочали працювати з двома першими редакціями на основі відкритого конкурсу. Ми плануємо відібрати ще три редакції для участі в проекті. Запрошуємо редакції українських ЗМІ до участі в конкурсі – реєстрація.
 
Дедлайн подачі: 8 липня 2018 р, 23:59 EET
 
Відібрані за конкурсом редакції:
  • пройдуть професійний цифровий аудит, на якому фахівці допоможуть уточнити загрози, краще зрозуміти ризики та вразливість організації;
  • за результатами аудиту отримають список релевантних рекомендацій та детальний опис їх втілення;
  • пройдуть навчання з цифрової безпеки, програма якого буде складена відповідно до результатів аудиту – буде спрямована на визначені потреби;
  • за рахунок поглибленої та тривалої експертної підтримки матимуть нагоду втілити заходи для посилення як організаційної безпеки, так й індивідуальної захищеності кожного співробітника.
Для надання консультаційної підтримки обираємо редакції ЗМІ, які усвідомлюють свої слабкі сторони у сфері цифрової безпеки, розуміють актуальні виклики, що стоять перед колективом та готові працювати над змінами. Перевагу матимуть редакції з Києва та Київської області. 
 
Протягом процесу зміцнення організаційної та індивідуальної цифрової безпеки (серпень-грудень 2018, п’ять місяців) відібрані редакції отримуватимуть підтримку консультантів з цифрової безпеки, залучених до кожного етапу роботи.
 
Перевагу матимуть редакції, що відповідають таким критеріям:
  • мінімум 2 роки досвіду роботи як медіа;
  • мінімум 1 співробітник, який виконує завдання ІТ-підтримки редакції;
  • мінімум 10 співробітників редакції (включно з ІТ-фахівцями);
  • керівництво розуміє загрози та слабкі сторони редакції в сфері цифрової безпеки, артикулює проблеми та готове працювати (витрачати як мінімум часовий ресурс колективу) для покращенням ситуації.
Перевагою для редакції буде наявність ІТ-фахівця, зацікавленого в розвитку тренерських та експертних навичок в сфері цифрової безпеки.
 
Детальну інформацію можна отримати через електронною поштою – надіслати листа на адресу:  
 
Інформація про проект
DSS 380 – школа цифрової безпеки для правозахисників, громадських активістів, представників неурядових організацій та ЗМІ в Україні. Завдання Школи – надати можливості для посилення індивідуальної та організаційної цифрової безпеки цільових аудиторій проекту шляхом проведення консультацій, тренінгів та експертної підтримки.
 
Facebook сторінка проекту: https://www.facebook.com/dss380org


Останні публікації цього розділу:

Розпочався конкурс з відбору учасників освітньої програми “Школа молодіжних лідерів громад”

Тендер на надання послуг на тему «Посилення навичок написання грантових заявок»

Пілотні навчання для фахівців у сфері працевлаштування у рамках проекту міжнародного проекту «Igma-femina»

Роботи з розробки програм тренінгів за інтервенцією «Школа пацієнта» та програм робочих зустрічей, їх проведення, проведення тренінгу для тренерів та написання звітів щодо проведених робіт

Тендер на проведення тренінгу на тему «Стандарти управління Організацією»

Тендер на проведення тренінгу на тему «Процедури надання грантової підтримки, моніторингу і оцінки впровадження проектів грантерами, фінансового менеджменту та контролю»