Щорічний грантовий конкурс для виробників від Револьверного Фонду Це Крафт

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Це Крафт

револьверний фонд Це Крафт
Щорічний грантовий конкурс для виробників від Револьверного Фонду Це Крафт

Запрошуємо взяти участь у конкурсі 2023 року за програмою Револьверний Фонд Це Крафт – це поворотна безвідсоткова фінансова допомога стартапам і підприємцям-виробникам на посилення та масштабування діяльності. Кошти за конкурсом надаються заявникам-виробникам на умовах безвідсоткової строкової позики (поворотний грант) на 11 місяців. Таким чином ті, хто отримує фінансову допомогу, користуються позикою майже рік для посилення, розвитку і масштабування діяльності та повертають їх без відсотків, в такій сумі, як брали. Повернені кошти далі використовуються для фінансування інших учасників. Конкурс проводиться раз на рік.

ЦЕ КРАФТ – це соціальне підприємство, місія якого – розвиток людського потенціалу в малих громадах у сфері креативних індустрій (крафтового виробництва, ремісництва, мистецтва), культурний та економічний розвиток, відродження і модернізація культурної спадщини України. Ми надаємо консультації і фінансову підтримку стартапам та підприємцям. Бюджет програм Фонду зростає кожен рік, через поворотні внески від переможців минулих років і за рахунок нашого соціального внеску – 50% прибутку магазину “Це Крафт” акумулюється у БО “Благодійний Фонд “ЦЕ КРАФТ”.

Проекти-переможці обираються на відкритій конкурсній основі за такими напрямками:
• «Стартап» – для підприємств, які працюють менше 1 року. Кошти на посилення діяльності.
• «Масштабування» – для підприємств, які діють більше 1 року. Кошти на збільшення доданої вартості продукції, впровадження суміжних видів діяльності або поглиблення виробничого циклу.

УМОВИ НАДАННЯ ПІДТРИМКИ:

1. Фінансова допомога надається на поворотній безвідсотковій основі на умовах співфінансування, тобто надані кошти потрібно буде повернути на рахунок Фонду через 11 місяців або раніше від дати підписання договору рівно в такій сумі, котру надав Фонд. Співфінансування означає що заявник має в заявці показати у грошовому еквіваленті власний внесок для реалізації запланованої діяльності.
2. В категорії «Стартап» заявник має бути вже діючим підприємством або фізичною особою-підприємцем, мати досвід підприємницької діяльності та потрібні компетенції й навички у напрямку, за котрим подається заявка.
3. В категорії «Масштабування» заявник має бути зареєстрованим юридичною особою або фізичною особою-підприємцєм. Перевага надаватиметься мікро-підприємцям і ремісничим організаціям.
4. Розміри фінансової допомоги конкурсу 2023 року: категорія “Стартап” – 20 000 грн, категорія “Масштабування” – 30 000 грн.
5. Заявки приймаються до 12 травня 2023 року через заповнення гугл-форми за посиланням https://forms.gle/jqqDRGBGqHQbcjBa7. Ознайомитися із питаннями заявки можна у Шаблоні (клікніть, аби завантажити файл *word).
6. Перевага надається представникам малих територіальних громад чисельністю населення до 100 000 осіб (не є обов’язковою умовою).
7. Перевага надаватиметься тим, хто зможе продемонструвати злагоджену професійну команду (не є обов’язковою умовою).

ХТО МОЖЕ БУТИ ЗАЯВНИКОМ:
– фізичні особи – підприємці;
– юридичні особи, які ведуть підприємницьку діяльність;
– соціальні підприємства.

ЗАЯВКИ ОЦІНЮЮТЬСЯ ЗА КРИТЕРІЯМИ:
– реалістичність бізнес-ідеї і її узгодженість з потребами регіону/області;
– реалістичність виробничого плану і плану досягнення підприємством певного рівня дохідності;
– наявність досвіду в сфері;
– наявність команди та/або плану залучення спеціалістів і робітників;
– креативність, унікальність бізнес-ідеї;
– відповідність до цінностей “Це Крафт”: натуральність, еконогічність, відтворення та модернізація культурної української спадщини.

КОНТАКТИ ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЙ:
В разі питань щодо діяльності Револьверного Фонду Це Крафт, просимо написати на електронну адресу [email protected], у темі листа пишіть «Запитання щодо Фонду Це Крафт».


Останні публікації цього розділу:

Пакт оголошує тендер на надання послуг логістичної підтримки заходу

Тендер на придбання комп’ютерного обладнання

Забезпечення та виготовлення друкованої, сувенірної та іншої продукції в рамках заходів #КібербезпекаФінансів (REQ-KYI-24-0109)

Медіа-гранти для медійних громадських організацій

Закупівля модульних будівель для 4 прикордонних пунктів пропуску: Рава-Руська, Мамалига, Росошани, Старокозаче

Реєстрація на участь в квест-грі “У пошуках довгокрила”