Розшукуються учасники/-ці молодіжного обміну про екологію

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Aliona Glazkova

cover
Розшукуються учасники/-ці молодіжного обміну про екологію

Ви цікавитесь екологією, захистом довкілля і сталим розвитком планети? Готові використовувати власну креативність для позитивного впливу на довкілля? Хочете досліджувати нові культури та знайти міжнародних друзів з Польщі, Литви, Італії та Греції?

Ми хочемо змінити культуру, де переважають слова «одноразове», «швидко» та «зручно» й не лишається простору для жодного критичного мислення.

Знайомі і зрозумілі для Вас проблеми? Тоді цей проєкт для вас!

ГО «КІПЦ Європейський клуб» шукає 6ох учасників на міжнародний молодіжний обмін «Creativity for Sustainability»! Подія відбуватиметься з 14го по 23те вересня 2021 року в гірському селі Мурзасіхле у польських Татрах.

Основні завдання та цілі обміну:

 • Усвідомити альтернативні шляхи дій, які ми можемо використовувати в повсякденному житті, щоб зменшити свій екологічний слід;
 • Надати учасникам/-цям розуміння, що жити екологічно не означає втратити комфорт;
 • Поширити практичні та технічні знання щодо життя в стилі «нуль відходів», переробки та сталого життя;
 • Розвинути компетентності учасниць/-ків: ініціативність та підприємливість, здатність вирішувати проблеми, навички публічних виступів;
 • Покращити самооцінку учасників і учасниць та їхні комунікаційні навички;
 • Розвинути креативність та ініціативність.

Основною методологією проєкту буде навчання через досвід. Учасники та учасниці матимуть можливість не лише дізнатися нове, а й поділитися своїми знаннями та досвідом з іншими. Буде багато творчих майстерень та заходів на свіжому повітрі.

В програмі також передбачені заняття за принципом «зроби сам/сама». Ви навчитеся виготовляти домашню косметику та товари для дому.

Також запланована майстерня з апсайклінгу. За бажанням можна надати нове життя старій футболці!

Крім того, програма передбачає одноденну поїздку до м.Закопане. Ви матимете вибір: піти в похід у гори (легкий чи складніший маршрут) або залишитися в місті.

Вимоги до кандидатів:

 • Українське громадянство
 • Вік 18-25 років;
 • Наявність біометричного закордонного паспорта;
 • Вакцінація 2ма дозами вакцини, яку приймає Польща та Європейська медицинська агенція (Файзер (Comirnaty), Модерна, АстраЗенека, Янсен (Jansen)
 • Англійська мова на рівні можливості комунікації з представниками різних країн;
 • Готовність приймати участь в підготовці до обміну та розповсюджувати його результати після повернення;
 • Зацікавленість у навчанні та співпраці у мультикультурному середовищі;
 • Зацікавленість темою екології;
 • Можливість купити собі квитки до Кракова і назад (лише після підтвердження про участь). Компенсація вартості проїзду (ліміт – до 240 євро) відбудеться на банківську карту НГО після обміну;
 • Можливість оплатити організаційний внесок після затвердження Вашої кандидатури – 40 євро.

Якщо Ви вважаєте, що ця можливість саме для Вас і про Вас, то заповніть, будь ласка, цю  аплікаційну форму англійською мовою зі зрозумілою мотивацією, навіщо це Вам і чому Ви краще за інших зможете збагатити собою цей проект. Просимо заповнити форму до 23:59 19 серпня 2021 року. Всі питання надсилайте на електронну скриньку  [email protected] або [email protected]. З обраними учасниками організатори сконтактують до 26 серпня 2021 року.

*на час обміну учасники забезпечуються харчуванням та проживанням в традиційному польському гірському готелі (з басейном, сауною та джакузі) в кімнатах по 2-5 осіб.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на послугу організації фасилітованої стратегічної сесії для дослідження потреб цільової аудиторії ГО "Жива бібліотека"

Молодіжний обмін у Польщі!

Молодіжні громадські організації можуть податися на грант в рамках Банку Підтримки Молоді

IREX Ukraine шукає регіональних представників програми “Єднання заради дії” (оновлено)

Відкритий конкурс для неурядових організацій з надання послуг з тестування та профілактики ВІЛ як складових моделей диференційованого надання ВІЛ послуг ключовим та пріоритетним групам

Тендер на розробку оновленого Реєстру осіб відповідальних за введення медичних виробів, активних медичних виробів, які імплантують, та медичних виробів для діагностики in vitro в обіг (ДРМВ)