REQ-KYI-23-0049 Запит на пропозицію постачання та монтажу обладнання відеоконференцзв’язку для київського офісу проєкту «Реформування фінансового сектору в Україні (FSR)»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
ProcurementFSR

тендер tender ntylth(1)
REQ-KYI-23-0049 Запит на пропозицію постачання та монтажу обладнання відеоконференцзв’язку для київського офісу проєкту «Реформування фінансового сектору в Україні (FSR)»

Шановні Постачальники!

DAI Global LLC, виконавець Проєкту «Реформування фінансового сектору в Україні (FSR)», що фінансується USAID, проводить тендер на постачання та монтаж обладнання відеоконференцзв’язку для київського офісу проєкту «Реформування фінансового сектору в Україні (FSR)», та запрошує кваліфікованих постачальників подати свої цінові пропозиції.

Тендерний пакет документів Ви знайдете у додатку до даного оголошення.

Запитання Ви можете надсилати до 17:00 за київським часом 05 травня 2023 року на дану електронну адресу: [email protected]. Всі отримані запитання будуть зібрані, і відповіді на них будуть надіслані учасникам тендеру електронною поштою.

Пропозиції мають бути подані до 18:00 за місцевим київським часом 12 травня 2023 року на адресу: [email protected]. Зверніть увагу, що пропозиції мають подаватися лише на цю електронну адресу!

 Увага! Кінцевий термін та електронна адреса для запитань відрізняються від кінцевого терміну та електронної адреси для подання пропозицій!

 Ці послуги підлягають звільненню від оподаткування ПДВ відповідно до основного контракту компанії «DAI» з USAID № 72012121C00002 зареєстрованим в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, реєстраційна картка № 5014 від 26.09.2022 р. Просимо в пропозиції підтвердити можливість здійснення оплати без ПДВ.

Додатки до запиту: 

REQ-KYI-23-0049 RFQ Videoconference equipment May 2023

REQ-KYI-23-0049 Add A B C Videoconference equipment_May 2023

REQ-KYI-23-0049 Add. D, PO draft example

 Будемо вдячні за Ваші пропозиції.

Команда закупівель проекту USAID «Реформування фінансового сектору»


Останні публікації цього розділу:

Закупівля «Аудиторські послуги»

Конкурс на надання послуг тьютора до МБФ "СЕЙВД"

REQ-KYI-24-0089 - Закупівля навчання з медіа права для ФГВ

Запрошення до участі у процесі закупівлі на укладання договорів про надання автотранспортних послуг з соціальних перевезень

Тендер на проведення поточного ремонту в приміщенні Молодіжного центру м. Хирів Самбірського району Львівської області

Тендер на закупівлю індивідуальних психологічних консультацій та консультацій групової терапії