Реєстрація на тренінг «Фізична безпека медійників та громадських активістів в умовах війни: що потрібно знати, щоб запобігти фізичним загрозам»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Merydianinfo

Blamba-mikrogeo-Meridian_new
Реєстрація на тренінг «Фізична безпека медійників та громадських активістів в умовах війни: що потрібно знати, щоб запобігти фізичним загрозам»
6-7 жовтня в Івано-Франківську Центр інформаційних досліджень та ресурсних послуг «Меридіан» проводитиме дводенний офлайновий тренінг з фізичної безпеки для медійників та громадських активістів – «Фізична безпека медійників та громадських активістів в умовах війни: що потрібно знати, щоб запобігти фізичним загрозам».

Після 24 лютого, коли росія віроломно вторглася в Україну, постала нагальна потреба у діяльності медійників та громадських активістів посилити свою фізичну безпеку в умовах війни, оскільки збільшилися ризики та загрози зазнати непоправних втрат.
 
Представники і представниці партнерських організацій, що утворили інформаційну мережу «МедіаПроРеформа», обговорюватимуть та вивчатимуть практики та досвід дотримання фізичної безпеки у професійній діяльності журналістів/блогерів, представників/представниць громадянського суспільства під час війни (наприклад, в умовах окупації/деокупації та близкості до фронту, а також із врахуванням інших безпекових питань – цифрових, психологічних, фінансових, фізичних, логістичних інших). У ході тренінгу розглядатимуться важлива базова інформація та практичні інструменти фізичної безпеки. З міркувань безпеки тренінг відбудеться у закритому форматі, без запису чи трансляції.
 
Дати проведення тренінгу: з 6 по 7 жовтня.
Місце проведення навчального заходу у цілях безпеки буде повідомлено лише запрошеним учасникам/учасницям.
 
Запрошуємо журналістів, блогерів, громадських активістів, представників громадських інформаційних мереж, лідерів громад та місцевих експертів із Дніпропетровської, Харківської, Луганської, Херсонської, Одеської, Вінницької, Полтавської, Львівської, Чернівецької, Волинської, Рівненської та Закарпатської областей взяти участь у дводенній тренінговій сесії з базових основ фізичної безпеки в умовах війни.

Участь є безкоштовною. Кількість місць обмежена. Відбір відбуватиметься на конкурсних засадах, відібрані учасники отримають запрошення.
 
Організатори забезпечують проживання та харчування учасників навчального заходу, компенсують витрати на проїзд до місця його проведення й у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів і у межах вартості проїзду купейним (плацкартним) вагоном поїзда, рейсовим автобусом).

Для участі у тренінгу заповніть, будь ласка, онлайн-форму до 17:00 (за київським часом) 4 жовтня 2022 року включно за посиланням.
 
Про результати конкурсного відбору буде повідомлено 4 жовтня письмово на електронну адресу кандидата/кандидатки тільки відібраних кандидатів/кандидаток.
 
Дводенний тренінг «Фізична безпека медійників та громадських активістів в умовах війни: що потрібно знати, щоб запобігти фізичним загрозам» організований у межах проекту інформаційної мережі «МедіаПроРеформа» Центру інформаційних досліджень та ресурсних послуг «Меридіан».
 
Контакти:
У разі виникнення додаткових питань або уточнень, просимо звернутися по тел.: (066) 9059932


Останні публікації цього розділу:

Закупівля послуг будівництва та ремонту (продовження)

Запит на надання пропозиції REQ-KYV-22-0057 Закупівля послуг із проведення промоційної кампанії з метою підтримки бізнесу ветеранів України

Набір менті на Менторську програму 4.0

Тендер на закупівлю комп’ютерної, офісної та побутової техніки (RFQ# UCBI III-074-5-1)

Закупівля обладнання за грантом G-Kra-081 «Впровадження двовимірного маркування лікарських засобів»

Запит про надання цінових пропозицій на закупівлю морозильної камери для овочів та фруктів