Реєстрація на освітні тренінги для жінок та громадського сектору Харківщини у місті Первомайський

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Афіша Первомайський
Реєстрація на освітні тренінги для жінок та громадського сектору Харківщини у місті Первомайський

Запрошуємо жінок  з Харківської області на  навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність», що відбудеться з 28 листопада по 2 грудня 2023 року у місті Первомайський

Запрошуємо на серію безоплатних навчальних тренінгів для самореалізації жінки як лідерки, підприємниці, громадської активістки, для формування навичок самодопомоги та самозахисту від будь-яких проявів насильства, для посилення спроможності та розбудови місцевих організацій громадянського суспільства, залучення додаткового фінансування на реалізацію своїх ідей через написання, управління та реалізацію грантових проєктів, для посилення власних компетенцій для розробки нових довгострокових рішень, спрямованих на подолання наслідків війни.

Навчання відбуватиметься у форматі офлайн 28 листопада – 02 грудня 2023 року у місті Первомайський, Харківської області. Участь є безоплатною, організатори забезпечують учасників комфортним місцем навчання та харчуванням, компенсують витрати на проїзд. Локацію проведення тренінгів повідомимо особисто після Вашої реєстрації.

Якщо Ви проживаєте у Харківській області, є активною представницею чи представником громадських, благодійних організацій, волонтерських ініціатив, досвідчених та новостворених організацій громадянського суспільства та інших громадських об’єднань. Якщо Ви є гуманітарними та соціальними працівниками, які надають допомогу постраждалому населенню, зареєструйтеся на тренінги тут.

-  28, 29, 30 листопада - тренінг «Написання грантових заявок»;

- 1 грудня – тренінг «Комплексне реагування на випадки гендерно зумовленого насильства. Запобігання сексуальній експлуатації та насильству в контексті гуманітарного виклику (GBV/PSEA)».

Якщо Ви проживаєте у Харківській області, хочете отримати інструменти запобігання будь-яким проявам насильства та експлуатації у своєму житті, навчитися самодопомоги та самозахисту. Якщо Ви підприємниця чи плануєте розпочати власну справу, якщо Ви прагнете реалізувати власні компетенції та лідерські якості, зареєструйтеся на тренінги тут.

- 30 листопада або 2 грудня - тренінг «Жіноча сила: як запобігти будь-яким проявам насилля та експлуатації»; 

- 1 грудня – тренінг  «Жінка в бізнесі. Гранти для бізнесу»;

- 2 грудня – тренінг  «Жіноче лідерство. Партнерство»

Реєстрації тривають до кінця дня 25 листопада 2023 року, про відбір повідомимо особисто учасників. Тож реєструйтеся та обирайте дати тренінгів, які Вам цікаві. 

Навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» відбувається у межах реалізації проєкту «Створення міжрегіонального хабу підтримки жіночих ініціатив для допомоги незахищеним верствам населення у північно-східних областях України», за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України (UHF). Організаторами навчання є громадська організація «Джерело надії України», громадська організація «Агенція сталого розвитку міста» та благодійна організація «Благодійний фонд «Хай Тех», які спільно допомагають постраждалому населенню у прикордонних регіонах та територіях, наближених до лінії фронту.

Які можливості Ви отримаєте?

Учасниці та учасники тренінгу «Написання грантових заявок» отримають сертифікати про проходження навчання. Також за результатами навчального інтенсиву «Розбудова & Спроможність» найбільш активні та дієві учасниці матимуть можливість отримати менторську, консультаційну підтримку експертів для впровадження проєктів у своїх громадах. Учасниці тренінгів для жінок отримають практичні рекомендації  для відкриття власної справи, розвитку лідерських якостей та якісного партнерства, практичні поради та інструменти із захисту від гендерно зумовленого та домашнього насильства, консультаційну та психологічну підтримку. Також будемо мережуватися та обмінюватися досвідом. 

Долучайтеся до навчання та скористайтеся можливістю відновити своє життя в умовах війни, надихнутися на самореалізацію та стати собі опорою!

 

Довідково:

Проєкт «Створення міжрегіонального хабу підтримки жіночих ініціатив для допомоги незахищеним верствам населення у північно-східних областях України» реалізує ГО «Джерело надії України» у партнерстві з ГО «Агенція сталого розвитку міста» та БО «Благодійний фонд «Хай Тех», за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України / UHF.

Даний проєкт можливий завдяки стратегічному партнерству ГО «Джерело надії України» (м.Вінниця),  ГО «Агенція сталого розвитку міста» (м.Рівне), БО БФ «Хай Тех» (м.Суми) на національному рівні.


Останні публікації цього розділу:

EU Study Days (Єврошколи)-2024

Конкурс на закупівлю обладнання

Тендер на придбання меблів

Конкурс Мінігрантів для неприбуткових організацій

Конкурс на відбір надавачів/ок послуг із стенографічного запису

Тендер серед постачальників послуг з розробки онлайн гри